Як відкрити диск караоке. Як відкрити диск lg караоке з програмой encore 5.

Відкрити диск караоке на комп'ютері без спеціального програмного забезпечення - достатньо проблематична завдання, а в деяких випадках навіть неможлива. Як же бути в даній ситуації?
Вам знадобиться
  • - програма Encore Karaoke Player.
Інструкція
1
Вставте караоке-диск в привід і відкрийте його за допомогою програми Windows Media Player. Такий варіант можливий у небагатьох випадках, в основному в тих, коли диск неліцензійний.
2
Також спробуйте скористатися програмою Nero. Для цього встановіть її на ваш комп'ютер і зробіть асоціацію файлів, вибравши її для відкриття формату вмісту караоке-диска. Після цього програма автоматично додасться до пунктів можливих дій при автозапуску знімного носія. Вставте караоке-диск в привід і виберіть варіант відкриття вмісту за допомогою утиліти Nero.
3
Якщо жоден з двох вищеперелічених способів не підійшов, скачайте програму Encore Karaoke Player (http://encore.lg-karaoke.ru/). Встановивши її на ваш комп'ютер, з її допомогою ви зможете відкрити більшість дисків даного типу. Будьте уважні, програма не безкоштовна, її використання коштує від 15 до 50 доларів залежно від типу ліцензії.
4
Для відтворення караоке-диска скористайтеся програмою Karafun (http://shara-soft.ru/multimedia/1342-karafun-120-rus.html). Даний програвач має не тільки функцією відтворення вмісту диска, а й регулювання тональності, настройки, редагування дисків і так далі. Крім усього іншого, програма абсолютно безкоштовна. Її відмінність від Encore Karaoke Player в тому, що та відкриває більшу кількість дисків, ніж Karafun. Зверніть увагу, багато караоке-диски виробника Samsung можуть не відкриватися стандартними утилітами Windows або Nero, а також іншими програмами для запуску дисків такого типу.
5
В тому випадку, якщо вам потрібно відкрити караоке-диск для копіювання на комп'ютер і подальшого кодування файлів, скористайтеся програмою Nero або Alcohol 120%, а потім виконайте перетворення за допомогою спеціальних програм для обробки відео.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hcCBTiu3D00
Корисна порада
Використовуйте ліцензійне програмне забезпечення для відкриття дисків.