Як переносити зображення на пластик.

Переклад картинок на пластику - одна з найпопулярніших технологій в роботі з полімерною глиною. При цьому можна отримувати дивовижні речі - сережки із зображенням улюблених кіногероїв, кулони з маковими полями, браслети із зображенням домашніх вихованців. Зробити всі ці дивовижні речі досить просто.
Вам знадобиться
  • - картинка, роздрукована на лазерному принтері;
  • - пластика;
  • - «качалка»;
  • - ніж;
  • - духовка.
Інструкція
1
У кожного майстра існує своя техніка перекладу картинок на пластику. Одна з найпростіших - це сухий переклад. Крім цього, існують технології перекладу картинок за допомогою мурашиного спирту; переклад малюнків, роздрукованих на фотопапері; декупаж.
2
Для роботи вам знадобиться картинка або фотографія, надрукована на лазерному принтері на звичайному папері. Бажано, щоб малюнок був свіжим. Недавно віддрукований малюнок переводити буде найпростіше.
3
Для початку підготуйте потрібний вам колір пластики, на який згодом ви завдасте малюнок. Можливо, ви хочете отримати блідо-червоний, або смугастий синьо-жовтий фон. Змішайте необхідні вам кольори і підготуйте заготовку - надайте їй форму готового виробу. На даному етапі можна не прибирати всі нерівності і шорсткості. Ви зможете це зробити після того, як переведете картинку.
4
Покладіть заготовку поверх картинки і гарненько пригладьте її, щоб не було бульбашок. Найкраще для цього використовувати предмет, яким можна буде користуватися як качалкою - олівець, флакон-ручку від духів.
5
Обріжте зайву пластику, надайте виробу правильну форму.
6
Ще раз пройдіться по заготівлі вашої «качалкою» та відкладіть її. В ідеалі, якщо майбутні сережки або кулон полежать так кілька годин, картинка віддрукується на поверхні предмета. Адже суть перекладу картинки на пластику полягає в тому, щоб пластифікатор прореагував з порошком лазерного принтера, ввібравши його в себе. Тому, чим довше картинка пролежить на пластику, тим чіткіше вона переведеться.
7
Після того як картинка пролежала на пластику досить довго, "запечіть" виріб в духовці згідно інструкції (зазвичай десять-п'ятнадцять при температурі 110 градусів), не забираючи картинки. Після того, як заготовка охолола, папір можна прибрати - малюнок залишиться на пластику!
8
Після цього заготовку можна відшліфувати наждачним папером і покрити лаком. Ваше унікальне виріб готовий.