Як зробити очі зеленими. Як зробити зелений колір.

Зелені очі - предмет заздрості багатьох жінок і гордості їх власниць. Якщо ви до них не належите, але пристрасно хочете дізнатися, як можна змінити колір очей з свого рідного на зелений колір, - ця підказка для вас.
Вам знадобиться
  • Один з найпростіших, надійних і зручних способів змінити свій колір очей - це носити контактні лінзи того кольору, який вам подобається.
  • Контактні лінзи з'явилися в 1970 році, і з тих пір якісні показники і зовнішній вигляд контактних лінз багаторазово вдосконалилися: покращилися не тільки їх «носибельние» якості, але і комфортність, і, звичайно, дизайн.
  • Для виконання вашого бажання вам будуть потрібні всього дві речі: точно визначитися, якого кольору очі ви хочете, і наявність установи, де вашому місті продають контактні лінзи.
Інструкція
1
Для початку з'ясуємо, як лінзи можуть впливати на колір очей. Кольорові лінзи можуть повністю або частково змінити колір очей, а також одночасно з естетичним ефектом провести корекцію зору, якщо це требуется.Косметіческіе кольорові лінзи бувають двох типів: напівпрозорі тоновані, або «підсилюють», і непрозорі.
2
Через лінзи першого типу - напівпрозорі тоновані або «підсилюють» - буде видно ваш рідний колір очей. Якщо у вас сіро-блакитні або блакитні очі, але ви хочете підсилити їх колір, ви сміливо можете скористатися блакитними або синіми лінзами першого типа.В цьому випадку ваш колір буде більш яскравим, але в ті моменти, коли з-під лінзи буде проглядатися ваш природний колір, це не буде кидатися в очі і виглядати неприродним і забавним.Лінзи першого типу більше підходять людям зі світлими очима.
3
А ось лінзи другого типу - непрозорі кольорові контактні лінзи потрібні тим, хто хоче поміняти колір очей радикально. Такі лінзи повністю приховають ваш натуральний колір, і ви зможете наслаждать вибраним кольором без жодних обмежень. Лінзи другого типу підходять усім - і яснооким і темноокий.
4
Отже, ви озброїлися необхідною інформацією, і можна робити наступний крок - йти в кабінет, де продають контактні лінзи. Офтальмолог перевірить стан ваших очей і порадить, які лінзи для вас можуть бути зручніше всего.Там же вам запропонують всілякі засоби по догляду за лінзами. Не відмовляйтеся від них. Все-таки лінза - це чужорідне тіло в вашому рідному оці, і потрібно зробити все, щоб вашим очках було зручно і комфортно.
Зверніть увагу
Якщо ви водите машину, то, перш ніж сідати за кермо, проведіть якийсь час в нових кольорових лінзах, відчуйте, наскільки вам в них зручно і комфортно, особливо при переході, наприклад, зі світлої кімнати в темне приміщення , і навпаки.