Як підсилити сигнал рації.

Рації дуже популярні серед людей, яким постійно необхідно підтримувати зв'язок між собою. Це охоронці, таксисти, далекобійники. Використовувати мобільний телефон збитково через високі тарифи. Але в таких випадках необхідно, щоб рація була досить потужною, щоб розмовляти можна було без обмежень.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно збільшити дальність дії рації, замініть її спіральну антену на чотирьоххвильового спеціальний штир, котрорих можна купити на будь-якому ринку. Також можна використовувати і коаксіальний кабель, який значно збільшить сигнал. Замінити антену необхідно тому, що виробники найчастіше встановлюють максимальну дальність дії в радіусі кілометра.
2
Наступний крок - налаштування частоти рації найбільш оптимальним чином, щоб вона слала сигнал на максимально велику відстань.
3
Потужність вихідного тракту в значній мірі впливає на потужність сигналу. Тому ви повинні вибрати найбільш підходящі частоти (це будуть серединні частоти). Якщо ж ви віддасте перевагу частоту у країв рабочевго діапазону, це значно погіршить більшість характеристик рації, а також якість сигналу і чутливість.
4
Постарайтеся використовувати тільки повністю заряджені акумулятори, тому як потужність вихідного сигналу залежить від харчування. І якщо вам потрібно користуватися рацією довгий проміжок часу, не забудьте захопити запасний акумулятор.
5
Максимально використовуєте піднесення на місцевості (всілякі горбки, гори і т.д.). Там і сигнал буде краще, і чутність збільшиться.
6
Ви можете також збільшити напругу живлення рації. Але це важливо робити обережно, щоб не переусерствавать.
7
Якщо рація добре налаштована і відмінно працює, ви завжди зможете вчасно допомогти своєму колезі в разі непередбачених ситуацій. Використовуйте продукцію Midland і Motorola, тому що вони - лідери з виробництва всілякої цифрової та електронної продукції (а це не тільки рації, але й цілі радіостанції), а також відмінно зарекомендували себе як виробники високоякісної і багатофункціональною електроніки.