Як підібрати зачіску для овального обличчя.

У кожного своя індивідуальна форма особи, яка диктує правила для зачіски, макіяжу і вибору аксесуарів. Всім власницям овальної форми обличчя, безсумнівно, пощастило. Їм підходять практично будь-які стрижки за формою і довжині волосся. Але все ж при виборі зачіски враховуйте кілька факторів.
Інструкція
1
Укладки, стрижки і чубчика при овальному обличчі можуть бути різними, але варто звернути увагу на саме волосся.
2
Для жорстких і гладких волосся виберіть стрижку каре довжиною трохи нижче скул. При такій зачісці ваша форма і риси обличчя будуть виглядати найбільш виграшно. При жорстких, але хвилястих волоссі вибирайте стрижки до плечей, які зроблять обличчя більш відкритим. Короткі зачіски вам не підуть, оскільки волосся не будуть тримати потрібну форму.
3
Коли волосся тонкі і м'які, сформуйте зачіску так, щоб створити їй обсяг. Це можуть бути начісування, завивка, укладка за допомогою лаку. Для додання візуального обсягу і густоти чубчика зробіть філірування.
4
Якщо ваше обличчя ледь довге, то приховайте цей недолік за допомогою чубчика довжиною до брів. Її форма може бути будь-яка: пряма або навскоси. Хоча, якщо у вас великий ніс, то чубок вистриг невеликої довжини, інакше акцент буде падати саме на центр особи.
5
Врахуйте вік при виборі зачіски для овального типу обличчя. Юним дівчатам підуть як довгі, так і короткі стрижки. Волосся нижче плечей - ідеальний вибір для молодої особи. Причому волосся носите прямими, або завивати великими локонами. Якщо ви перейшли поріг середнього віку, зупиніть свій вибір на каре з акцентом на вилиці, адже такий вид зачіски дуже молодить. Причому пасма волосся не повинні спадати на обличчя або закривати його.
6
Навіть якщо ваше обличчя ідеально, то фігура може бути нестандартною. Як не дивно, підкреслити достоїнства і приховати недоліки тіла може пріческа.Еслі ви високого зросту і худорлявої статури, то вибирайте каре до плечей. Коли ваш зріст невеликий, робіть зачіски з високою маківкою або короткі стріжкі.Раз природа наділила вас прекрасним овалом обличчя і розкішним волоссям, не втрачайте можливість експериментувати. Не бійтеся бути різною, втілюйте свої фантазії в реальність.