Як прибрати жирний блиск на обличчі.

Жирна шкіра є гострою проблемою чималої кількості юних людей обох статей. Блиск на лобі, носі, на підборідді і примикає до них вугровий висип - явні ознаки жирної шкіри обличчя. Хтось може сподіватися на те, що все само пройде, але інші можуть порахувати більш доцільним рішенням лікування шкіри та профілактику непотрібних ускладнень. Жирна шкіра потребує постійного догляду, тільки так можна уникнути утворення вугрів.
Інструкція
1
За жодних обставин не забувайте насичувати шкіру поживними речовинами. Благо, аптеки і косметичні салони пропонують своїм клієнтам багатий вибір різноманітних зволожуючих засобів саме для неподатливої жирної шкіри.
2
Двічі на день під час вмивання використовуйте спеціальні гелі. Для посилення сприятливого ефекту можете скористатися м'якою щіточкою. Таким чином, відбувається планомірне очищення пір від закупорки.
3
Уже після вмивання потрібно за допомогою ватного тампона нанести на шкіру обличчя містить ацетилсаліцилову кислоту лосьйон. Внаслідок цієї процедури пори очищаються остаточно, блиск жиру зникає. При цьому ні в якому разі не варто забувати про зволоження шкіри.
4
Підсушіть шкіру, завдавши на неї за допомогою ватного тампона кефір. Почекайте хвилин 15, і після часу, змийте маску теплою водою.
5
Для звуження пор і поліпшення кольору обличчя збийте і змішайте разом білок яйця і цедру лимона. Виготовлений склад слід нанести на обличчя, яке було попередньо очищено пінкою для вмивання. Залиште на 15 хвилин і змийте.
6
Збийте 1 чайну ложку лимонного соку і 20 грам дріжджів. У суміш, додайте 1 чайну ложку зігрітого молока. Нанесіть на шкіру і потримайте 15 хвилин. Змийте теплою водою.
7
Варто не забувати, що умиватися потрібно два рази на день за допомогою гелю і обробляти шкіру тоніком для жирної шкіри, які можна придбати в будь-якій аптеці. Також у продажу є тоніки, які мають тонізуючу ефектом. У денний час використовуйте пудру для обличчя, бажано прозору.