Як малювати новорічні листівки.

Для того, щоб малювати новорічні листівки, потрібно залучити всю свою фантазію і бажання створити для певної людини маленький шедевр. Розглянемо виготовлення листівки на простому прикладі.
Вам знадобиться
  • Лист щільного паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу формату А4. Для листівки найкраще підійде щільний папір або білий картон, його можна знайти в магазині. Складіть його навпіл книжечкою - у вас вийшла основа для листівки. На її лицьовій стороні ви можете створювати малюнок.
2
Виконайте простий малюнок новорічної ялинки. Для цього у верхній частині листа за допомогою простого олівця не натискаючи на нього сильно намалюйте невеликий трикутник. Це буде верхівка новорічного дерева.
3
Далі, додайте до цього трикутник спускаючись нижче трапеції з заокругленим підставою. Кожна фігура буде ширше попередньої, зверніть на це увагу. Якщо заготовка для вашої ялинки буде трохи кривувата, то нічого страшного. Це додасть їй милу безпосередність і наблизить до оригіналу, до живої ялинки. Внизу намалюйте ніжку лісової красуні.
4
Тепер перетворіть цю конусоподібну заготовку на справжню ялинку. Для цього на підставах трикутника і трапеції намалюйте голки різної довжини і товщини. Вийшло декоративне дерево.
5
За допомогою ластику зітріть всі допоміжні лінії. Дерево нарешті знайшло свої риси.
6
Настав час прикрасити його. Діагональними лініями намалюйте чотири-п'ять смуг на ялинці - новорічний серпантин.
7
Продовжіть прикраса гості. Розташуйте на гілках ялинкові іграшки (на даному малюнку це кульки), намалюйте на маківці зірку. Щоб ялинка не дивився самотньо на білому фоні, заповніть цей простір намальованими коробками з подарунками.
8
Тепер можете виконати малюнок у кольорі. Краще використовувати гуаш, вона більш насичена. Почніть роботу в кольорі з фону, потім дерево і потім вже дрібні деталі. За бажанням можете використовувати обведення чорним фломастером, або помалювати трохи лаком для нігтів з блискітками зверху висохлого малюнка. Від цього ваша листівка тільки виграє. Не забудьте про напис «З Новим Роком!» І внутрішньо оформлення листівки.
Корисна порада
Всередині листівки ви можете намалювати що завгодно. Можете залити, наприклад, фон блакитним кольором і по краях листівки синім маркером намалювати сніжинки. Залиште місце для привітання та підпису. Листівка готова!