Як вивести волосся.

Небажані волосся є проблемою для багатьох людей. На сьогоднішній день існує безліч способів позбавлення від цієї напасті, який з них вибрати - вирішувати вам!
Інструкція
1
Самі "видні" волосся росте на обличчі. Позбутися від них можна за допомогою спеціальних воскових смужок, призначених для зони обличчя. Купити їх можна в звичайній аптеці. Там же продаються креми для делікатного епіляції. Перш ніж використовувати їх, необхідно переконатися у відсутності алергії на компоненти, які входять до складу крему. Для цього необхідно видавити трохи крему на зап'ясті, розтерти і почекати протягом декількох хвилин. Якщо ніяких реакцій не виникло - крем можна наносити на проблемну зону особи. Ефект від таких процедур носить тимчасовий характер, через два-три тижні епіляцію доведеться повторювати.
2
Також можна освітлити небажане волосся на обличчі за допомогою звичайного блонда, попередньо впевнившись у відсутності алергії. Волоски стають безбарвними. При регулярному використанні осветляющей фарби структура волосків стоншується і вони стають набагато менш помітними.
3
Якщо ви хочете позбутися від волосся на обличчі назавжди, то фахівці рекомендують скористатися лазерною епіляцією в салоні. Кілька таких процедур і про волосках можна буде забути!
4
Волосся на тілі можна також видаляти декількома способами. Найпоширеніший - гоління. Процедура швидка, але малоефективна, так як волосся починає швидко відростати і стає товщі.
5
Більш довготривалий ефект дає епіляція воском, кремом, а також механічним пристроєм місце. Ефект від такого видалення волосся більш тривалий (2-3 тижні). Всі ці процедури досить агресивні для шкіри, а крем може викликати сильну алергічну реакцію. Як правило, лікарі не рекомендують ці методи людям з чутливою шкірою.
6
Для видалення волосся на тілі фахівці також використовують лазерну епіляцію.
7
Якщо ви не знаєте, який спосіб епіляції вам найбільше підходить, то краще всього звернутися за допомогою до косметолога. Фахівець протестує вашу шкіру і порекомендує оптимальний спосіб для позбавлення від небажаного волосся.