Як вибрати морозиво.

Морозиво дає людям, які його їдять, такі корисні компоненти, як білок і кальцій, також воно сприяє підняттю настрою і рятує від безсоння. Таке ласощі може бути нешкідливим, якщо воно натуральне, а не напхане хімією. Щоб вибрати смачне та якісне морозиво потрібно звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд упаковки, а й на складові інгредієнти.
Інструкція
1
Купуючи морозиво, звертайте свою увагу на наявність на етикетці знака ГОСТ. Якщо такий знак є, то даний продукт є натуральним молочним ласощами. Якщо на упаковці стоїть знак ТУ - значить, морозиво виготовлено з рослинної олії, найчастіше найдешевшого - пальмового. Від такого морозива крім різних хімікатів ви нічого не отримаєте.
2
Якщо ви любитель морозива з різними додатковими смаколиками, то віддайте свою перевагу мармеладу, курага, родзинки - це корисні наповнювачі. Не рекомендується вибирати морозиво з карамеллю, адже вона несе в собі багато калорій. До того ж, нуга не містить ніяких корисних вітамінів і мінералів і дуже шкідлива для зубів. Якщо ви любитель морозива-ескімо в шоколадній глазурі, то майте на увазі, що досить часто замість шоколаду для створення скоринки морозива використовують звичайне какао і рослинні масла.
3
Шанувальникам натурального пломбіру рекомендується вибирати таке морозиво в залежності від його жирності та калорійності. Якщо ви стежите за фігурою, тоді віддайте свою перевагу морозиво не жирних сортів. Про жирності можна дізнатися, уважно вивчивши етикетку. Самим легким десертом є морозиво з жирністю від 1% до 2%.
4
Багато дівчат, що стежать за своїм здоров'ям і фігурою, воліють замість морозива фруктовий лід. Звичайно, жиру в ньому практично немає, але от користі зазвичай зовсім ніякої. Замість натурального соку, який повинен бути заморожений для такого ласощі, як лід, використовують звичайну воду, що містить хімікати та підфарбовуючі речовини. Звичайно, є й натуральний фруктовий лід, але щоб вибрати саме його, необхідно уважно вивчити етикетку. На ній має бути написано, що до складу входить нектар або пюре, або концентрат натуральних фруктів. Обов'язково зверніть свою увагу на ціну, адже не може натуральний заморожений концентрат коштувати 5 або 10 рублів.
5
Навіть натурально ласощі сьогодні дуже рідко обходиться без стабілізаторів, які допомагають тримати певну форму морозиву. Кількість ароматизаторів і підсилювачів смаку ви можете значно зменшити у вжитку, якщо станете вибирати фруктовий морожений десерт з російських ягід - вишні, черешні, смородини, журавлини та інших. Не вибирайте морозиво, яке має занадто яскравий колір - це говорить він наявності в ньому великої кількості барвників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OpYIsGQLLXg
Різноманітність морозива на вітчизняному ринку дуже велика, але не кожне може гордо носити звання не тільки смачного, але і натурального. Виробники часто грішать додаванням до складу цього десерту хімічних складових, барвників і підсилювачів смаку.

Етикетка важлива, але не з точки зору привабливості

При виборі морозива ласощі споживач найчастіше орієнтується на придивилася йому упаковку, забуваючи при цьому прочитати хоч яку-небудь інформацію на ній про здобувається товар. Необхідно звернути увагу на те, за яким стандартом виготовлено морозиво. Якщо побачили на етикетці знак ГОСТу, значить, все в порядку, і десерт натуральний. Якщо на упаковці стоїть знак ТУ, це означає, що виробник вибирає рецептуру, виходячи з технічних умов. А це, в свою чергу, ознака того, що він може використовувати при приготуванні не тільки натуральні інгредієнти. У прикладі з морозивом цими інгредієнтами часто виявляються рослинні масла, наприклад, пальмова. У ньому немає таких корисних речовин, які присутні в натуральному ласощах, як молочний білок і кальцій. До того ж, таке морозиво, порівняно з натуральним, більш калорійне. Тому уважно читайте етикетку і шукайте значок ГОСТ.

Корисні добавки

Якщо ви - любитель морозива з наповнювачами, вибирайте натуральні добавки: курагу, горіхи, мармелад. Вони принесуть вам більше користі, ніж така добавка як, наприклад, карамель. Вона може нашкодити вашим зубам і навіть стати причиною карієсу, та й ніяких корисних властивостей в собі не несе. Карамель ще й набагато калорийнее своїх побратимів. Якщо вирішили вибрати морозиво з ягодами або фруктами, віддавайте перевагу місцевим плодам, а не екзотичним, так як смак останніх, швидше за все, досягається за допомогою ароматизаторів, і корисного в них мало.

Ключ в назві

Якщо ви стежите за фігурою, але інший раз не можете відмовитися від молочних ласощів, слід розібратися в тому, на які типи морозиво підрозділяється. Самий некалорійний представник - це молочне морозиво. Воно, в свою чергу, підрозділяється на нежирне (1-2%), класичне (2,5-4%) і жирне (4,5-6%). Очевидно, що калорій в одній порції буде менше в тому вигляді, де відсоток жирності менше. Далі по калорійності на п'єдесталі стоїть вершкове морозиво. Воно буває тільки класичним (8-10%). І, нарешті, саме калорійне з натурального морозива - пломбір. Буває класичний (12-15%) і жирний (до 20%). Незважаючи на це, пломбір міцно завоював титул самого популярного в нашій країні серед усіх видів морозива.

Фруктовий лід

Багато покупців в гонитві за стрункою фігурою вибирають замість молочного десерту заморожений сік. Він і справді найменш калорійний (близько 0,5%), але про корисні властивості такого морозива можна і не мріяти. У Росії взагалі не виробляють свіжовичавлений морожений сік, на відміну від зарубіжних країн. В кращому випадку такі ласощі буде зроблено з фруктово-ягідного відновленого пюре, але найчастіше це просто підфарбована вода, розбавлена хімікатами. Насолоджуйтесь таким прекрасним десертом як морозиво, з розумом, і тоді ви отримаєте від нього максимум користі.