Як виділити колір очей.

Adobe Photoshop є однією з найпоширеніших програм для обробки зображень. З його допомогою можна змінити зовнішність, фігуру, і навіть «помінятися тілами». Цей додаток дає неймовірні простори для творчості.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, виконайте команду «Файл» - «Відкрити» та виберіть файл із зображенням, на якому потрібно змінити колір очей. Або просто перетягніть фотографію у вікно програми. Двічі клацніть по шару фону, щоб перетворити його в робочий.
2
Використовуйте для виділення кольору очей інструмент «Чарівна паличка». Для початку виконайте збільшення масштабу фотографії за допомогою інструменту «Масштаб», або комбінацією клавіш Ctrl + пробіл. Далі виберіть чарівну паличку і клацніть за кольором очей на зображенні. Даний інструмент виділяє схожі за кольором області. Для зміни області захоплення поекспериментуйте з чутливістю інструменту на панелі.
3
Використовуйте інструмент «Швидке виділення», з його допомогою можна виділити будь-яку схожу за кольором область зображення. Клацніть один раз на кольорі очей, і область буде виділена автоматично. На панелі можна вибрати «Виключити з виділеної області» для коригування виділення.
4
Використовуйте інструменти групи «Лассо», наприклад «Магнітне ласо». Виберіть інструмент, клацніть один раз на кордоні зіниці і кольору, проведіть по колу і замкніть її подвійним клацанням миші. Якщо форма зіниці на фотографії близька до круглої, можна використовувати інструмент «Овальний виділення», підібрати потрібний розмір області та просто клацнути їм по зіниці.
5
Використовуйте виділення в режимі маски. Для цього клацніть по кнопці «Маска виділення» на палітрі інструментів, виберіть інструмент «Пензель», щоб виділити очі на фотографії. Встановіть максимальну жорсткість і відповідний розмір пензлика. Форму кисті використовуйте круглу. «Прорисуйте» потрібну область на фото, якщо необхідно, подкорректируйте її за допомогою гумки. Виділена область буде пофарбована в червоний колір. Знову натисніть на кнопку «Маска» на палітрі. Промальована область перетвориться на виділену.