Як запустити кондиціонер.

Перед покупкою кондиціонера ви обираєте його тип, потужність, набір основних і додаткових функцій, фірму-виробника. Порівнявши ціни, зупиняєтеся на найбільш зручному варіанті. Після придбання ви ставите перед собою таку задачу - як правильно запустити кондиціонер.
Інструкція
1
Розпакуйте і перевірте на механічні пошкодження. Вони повинні повністю відсутні, тому при поломці вам можуть відмовити в гарантійному ремонті.
2
Забезпечте проводку. Для кондиціонера необхідно виділити окремий дріт з розеткою, забезпеченою автоматом. Якщо на цю ж жилу підключати інші прилади, може відбутися перегрів проводу та самозаймання.
3
Встановіть кондиціонер. Найкраще запросити монтажників, тому це зажадає спеціального обладнання. Можна укласти договір на профілактичне обслуговування з установниками, тоді вам не доведеться самостійно займатися його сезонної чищенням.
4
Проведіть запуск кондиціонера. Деякі кондиціонери мають тестову програму або так званий режим самодіагностики. Ця програма сама тестує кондиціонер і видає на дисплей пульта управління повідомлення про функціонування всіх систем. Якщо виявлено порушення, видається код помилки, який дозволяє визначити причину порушення в роботі.
5
За відсутності в кондиціонері системи самодіагностики, запустіть його в звичайному режимі. Якщо при запуску він не вібрує, значить, роботи по установці проведені якісно, кріплення встановлені правильно. Можна починати діагностику основних функцій.
6
Спочатку можете перевірити, як відбувається охолодження, а потім нагрів, або навпаки. Виявлені згодом дефекти можуть доставити вам масу незручностей. Про функціональність кондиціонера дізнайтеся в інструкції.
Зверніть увагу
Головна функція кондиціонера - підтримування заданої температури в закритому приміщенні. Якщо він не справляється з цією функцією, то сенс у всіх інших навіть супер-функціях відсутня.
Корисна порада
Ресурс кондиціонера багато в чому залежить від якості установки. Краще всього придбати його у спеціальній кліматичній фірмі, тоді в ціну буде включена професійна установка і профілактичне обслуговування. В результаті може вийти хороша економія.
Кондиціонер сьогодні, мабуть, невід'ємна частина інтер'єру будь-якого офісу, будинку, квартири. Він дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальні кліматичні умови, необхідні для життя людини в різні сезони року. Як правило, включаються системи кондиціонування за допомогою спеціального пульта дистанційного керування, але бувають випадки, коли в найпотрібніший момент цього самого пульта не чиниться під руками.
Інструкція
1
Уважно огляньте кондиціонер і перевірте, чи є проводка для нього. Бувають випадки, що з'їжджаючи з офісів, старі господарі залишають лише ящик в приміщенні, а необхідні дроти вилучають або рвуть. У випадку, якщо ви впевнені, що ваш кондиціонер повністю працездатний, зробіть наступні дії.
2
Огляньте лицьову частину панелі кондиціонера. Знайдіть трохи нижче шторок пристрої невелику пряму пластикову кришку в тон самого кондиціонера. Візьміть її з двох сторін (з різних боків) пальцями і підніміть акуратно до верху. Для цього необхідно трошки натиснути на неї і потягнути вгору.
3
Огляньте панель під піднятою кришкою і знайдіть там кнопку. Кнопка залежно від моделі і виробника може знаходитися і праворуч, і ліворуч. Найчастіше вона має індикатор підсвічування. Якщо підсвічування є, то при робочому стані кондиціонера вона буде світитися зеленим або помаранчевим кольором. Під кнопкою, як правило, є і напис або on off, або operation.
4
Натисніть на виявлену кнопку і потримайте кілька секунд. Кондиціонер має запрацювати. Перевірте, який повітря дме з шторок. Якщо йде холодний, а потрібно теплий, натисніть на кнопку ще раз, але при цьому не утримуйте пальцем.
5
Слід знати, що за допомогою передньої панелі кондиціонера можна включити пристрій тільки в автоматичному режимі, а от для зміни температури необхідна наявність пульта дистанційного керування.