Як заряджати Ipod Apple. firewire pfhzlrf.

Як і будь-який пристрій, що працює на акумуляторах, iPod вимагає періодичної зарядки для продовження роботи. Існує кілька варіантів зарядки плеєра iPod.
Інструкція
1
Перший полягає у використанні мережевого адаптера під назвою iPod Power Adapter, а другий - в зарядці за допомогою USB або FireWire портів комп'ютера. Окремо необхідно зазначити, що iPod Touch (другого і більш ранніх поколінь), а також iPod Nano (четвертого і більш ранніх поколінь) не підтримують роботу через інтерфейс FireWire.
2
Для зарядки плеєра за допомогою мережевого адаптера підключіть iPod до адаптера, використовуючи поставляється в комплекті кабель USB або FireWire. Адаптер за допомогою відповідного шнура підключіть до електричної розетки.
3
Для зарядки плеєра за допомогою комп'ютера виконайте такі дії. Перевірте, чи є комп'ютер включеним, а також не знаходиться він в режимі сну. Після цього підключіть iPod до роз'єму USB або FireWire комп'ютера. Перевірте працездатність портів. Якщо ви використовуєте USB, підключайте плеєр до роз'ємів, розташованих на системному блоці - вони мають високу потужність. Клавіатурні порти, як правило, відрізняються малою потужністю.
4
Якщо ви використовуєте для зарядки ноутбук, перевірте, чи є він підключеним до мережі. Також переконайтеся в тому, що його кришка відкрита, в іншому випадку ноутбук може знаходитися в режимі сну, відповідно, зарядка здійснюватися не буде.
5
Якщо для зарядки від комп'ютера ви використовуєте порт FireWire, переконайтеся в тому, що він є енергозабезпечуючих. Практично всі з них є такими, однак якщо порт має лише чотири виходи, то зарядка від нього здійснюватися не буде.
6
Для повної зарядки плеєра iPod потрібно близько 4 годин. Близько 3 годин необхідно для рівня в 80%. Ви можете заряджати пристрій, не чекаючи повної розрядки його акумулятора. Від'єднати iPod від комп'ютера, користуйтеся «безпечне вилучення пристрою».