Як утеплити радіатор автомобіля.

У зимову пору року автовласники виявляються у виграші, оскільки їм не доводиться мерзнути на зупинках в очікуванні громадського транспорту. Однак при дуже низьких температурах двигун досить довго прогрівається і дуже швидко остигає. Тому перед настанням зимових холодів радіатор потрібно утеплювати.
Вам знадобиться
  • Войлок чорного кольору, ножиці, ніж, теплоізоляційні листа, будівельний фен, спеціальний валик.
Інструкція
1
Проклейте внутрішню сторону капота теплоізоляціоонимі листами. Також можна покласти шар віброізоляції. Це зменшить чутність працюючого мотора. Для цього зніміть капот з петель, відкрутивши контрольні гайки з кожного боку. Процедуру демонтажу краще робити вдвох. Покладіть капот верхньою частиною на стіл.
2
Ретельно вимийте його і знежирте. Дайте просохнути. Розмітьте теплоізоляційні листи. Виріжте по розмітці. тепер зніміть захисний шар з листів і приклейте їх до капота, нагріваючи будівельним феном і рівномірно раскативая спеціальним валиком. Тепер тепло, що випромінюється двигуном, буде довше затримуватися в підкапотному просторі.
3
Закрийте отвори перед радіатором автомобіля чому-небудь. Ні в якому разі не використовуйте для цієї мети картон! Він з часом кришиться і розмокає. Якщо частки картону потраплять в радіатор, то це призведе до поломки автомобіля. Найкраще витягти решітку радіатора і утеплити її з внутрішньої сторони. Використовуйте для цієї мети повсть. Він коштує недорого і зберігає тепло. Також задумайтеся про естетичність вашого автомобіля. Повсть найкраще купувати чорного кольору, щоб зовні він не був так помітний. Зміцніть його за допомогою тонкого дроту. Встановіть радіатор назад на місце.
4
Встановіть додатковий радіатор перед штатним. Він буде додатково підігрівати повітря перед надходженням в основний радіатор. Радіатори потрібно з'єднати паралельним з'єднанням. Також встановіть в один з патрубків додатковими термостат. Він дозволить подавати в радіатор повітря з більш високою температурою.
5
На зиму придбайте спеціальну незамерзайку. яка краще і довше зберігає тепло. Існує помилкова думка, яке полягає в тому, що якщо радіатор не прочищати, то він буде краще зберігати тепло. Це не так! Якщо радіатор засмітиться, то циркуляція буде порушена і рано чи пізно він перестане функціонувати, а двигун перегорить від надлишку тепла.
Ока, або ВАЗ-11113, наш російський легковий автомобіль, комфортабельний і майже всюдихід. Приблизно так написано в керівництві з експлуатації, і з кожним з цих визначень можна посперечатися. Скільки вже написано статей, смішних і не дуже, про маленьку Оку ! Однак її купують, а потім пестять і плекають. Досвідчені автолюбителі кажуть, що в якості першої машини для авточайніков Ока просто незамінна. У тій же інструкції написано, що Ока може експлуатуватися в широкому температурному діапазоні від -45 градусів С до +45.
Інструкція
1
На що тільки не йдуть автолюбителі, щоб зберегти працездатність своєї машини навіть в лютий мороз.Утепліте радіатор. Навіть звичайна картонка, встановлена перед радіатором, не дозволяє мотору швидко остигати. Утеплити радіатор автолюбителі можуть тонким повстю або утеплювачем типу пенофол (спінений поліетилен з одностороннім фольгуванням), який можна придбати в магазинах будматеріалів. Крім того, сьогодні на авторинках продаються спеціальні автоодеяла, які робляться з теплоізоляційного вологостійкого матеріалу, витримують температуру до +1200 0 С, покращують зимовий запуск двигуна. І ще одна порада від досвідчених автомобілістів: обов'язково утеплите акумулятор, якщо він замерзне, заводитися буде небезпечно. Утеплити можна тим же повстю, якщо акумулятор не тече, або поставити його в пінопластовий короб.
2
Замініть в салоні гумові ущільнювачі. По закінчення деякого часу заводська гума «втомлюється» і викрашівается, з'являються мікротріщини. Щоб перевірити герметичність салону, заженете вашу Оку під душ на автомийці. Відразу зрозумієте, звідки капає. Тільки не намагайтеся застосовувати хімію, щоб відновити еластичність гуми - собі дорожче. Комплект нових ущільнювачів між деталями кузова в салоні відразу підвищить температуру всередині автомобіля на кілька градусів.
3
Щоб в автомобілі стало ще тепліше, проклейте кузов авто теплоізоляційними матеріалами, наприклад, тівіпленом або пінофолом. Це матеріали, зроблені на основі спіненого поліетилену з фольгированним покриттям, що відображає теплові випромінювання.
4
Зніміть двері з авто, потім демонтуйте обшивку всередині, прокладете деталі корпуса викроєними за шаблоном теплоізоляційним матеріалом, зміцните обшивку на місце. Точно також утеплите всі двері машини.