Як убезпечити сторінку від злому.

При створенні власної сторінки на будь-якому інтернет-порталі завжди є ймовірність, що вона може бути піддана злому. Тому існують певні правила, дотримуючись яких, можна звести небезпеку злому до мінімуму.
Інструкція
1
Основне завдання - поставити для своєї сторінки унікальний пароль. І чим більше в ньому буде символів, тим складніше його зламати. Бажане кількість символів - 16. І якщо ви хочете максимально убезпечитися, то ваш пароль повинен нести в собі: - букви, як великі, так і прописні (вони не повинні йти послідовно і нести будь-якої семантичний сенс); - цифри (бажано писати упереміш з буквами).
2
Для складання важкого пароля зробіть наступне. В безладному порядку наберіть у текстовому документі символи (включаючи заголовні, прописні букви і цифри) в одну строчку, потім виберіть лише 16 символів, решта видаліть. Щоб запам'ятати цей безглуздий набір символів, уважно і акуратно набирайте його кілька разів, поки пальці автоматично не почнуть його набирати.
3
Періодично вам, як власнику сторінки, можуть приходити повідомлення або листи приблизно такого змісту: "Здравствуйте. Вас турбує служба техпідтримки інтернет-порталу. З метою ідентифікації активних учасників, прохання в листі написати свій логін і пароль сайту . У разі відмови Ваш аккаунт буде видалений ". Не відповідайте на подібні повідомлення і, якщо є кілька вільних хвилин, повідомте про подібну розсилці в адміністрацію порталу.
4
Ще одне важливе правило безпеки: ніколи не відповідайте на особисті повідомлення і розсилки, що приходять від невідомих вам користувачів, і ні в якому разі не переходьте за посиланнями, які містяться в подібних повідомленнях. Також не переходите по сумнівним посиланнях, які приходять від ваших друзів - можливо, їх сторінка була зламана і з неї здійснюється спам-розсилка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0U0f0ktjDnY
Зверніть увагу
На деяких інтернет-ресурсах дозволено писати в паролі як російські, так і англійські букви, але досить використовувати тільки англійські.
Корисна порада
Не зберігайте паролі та інші дані ваших сторінок на комп'ютері. З метою оптимальної безпеки дану інформацію бажано записувати на папері, або запам'ятовувати.