Як перевести гроші з Яндекса на гаманець Webmoney.

Якщо ви є активним користувачем електронних грошей, то рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю переведення своїх коштів між гаманцями Яндекса і Webmoney. Для того щоб провести дану процедуру, необхідно дотримати певні умови.
Вам знадобиться
  • - рахунок в «Яндекс.Деньги»;
  • - гаманець в Webmoney.
Інструкція
1
Проведіть ідентифікацію свого рахунку в Яндекс-Деньгах. Для цього необхідно надати в сервіс Яндекс документи, що засвідчують вашу особу, зручним для вас способом. Для ідентифікації необхідно перейти за посиланням http://money.yandex.ru/security/identification/і слідувати наданої інструкції.
2
Отримайте в системі Webmoney атестат не нижче формального. Для його оформлення зверніться в Центр атестації системи WebMoney Transfer і введіть всі необхідні паспортні дані про себе. Після цього завантажте копію паспорта та ІПН для того, щоб модератор перевірив відповідність зазначених відомостей і підвищив рівень вашого атестата.
3
Перевірте, що дані зазначені в обох системах збігаються. В іншому випадку внесіть відповідні виправлення.
4
Прив'яжіть гаманці «Яндекс.Денег» і Webmoney до один одного. Для цього необхідно перейти за посиланням https://banks.webmoney.ru/в розділ «Операції з рахунками», де вибрати іконку із зображенням «Яндекс.Денег». Після цього введіть ваш рахунок в Яндексі і надішліть запит на прив'язку. У звіт вам прийде перевірочної число, яке збережіть або запам'ятайте.
5
Підтвердіть здійснення прив'язки на сервісі «Яндекс.Денег», для чого необхідно ввести у відповідний розділ код перевірки. Якщо процедура здійснена правильно, то в кожній системі з'явиться вікно прив'язаного сервісу, а в додатку WebMoney Keeper - відповідний розділ.
6
Авторизуйтесь в системі «Яндекс.Денег». Клікніть на іконку «Webmoney», яка розташована під номером вашого рахунку на головній сторінці. Далі з'явиться форма для здійснення переказу грошей, вкажіть суму платежу і підтвердіть операцію, ввівши відповідний пароль або код перевірки. Необхідно пам'ятати, що в сервісі «Яндекс.Деньги» стоїть обмеження по сумах перекладу між системами електронних грошей.