Як тонувати задні фари. Як затонувати фари плівкою.

Тонування скла і фар займає особливе місце в переліку популярних послуг у тюнінгу автомобілів. При затонованих ліхтарях сама непоказна і недорога машина набуває стильний і сучасний вигляд. Це перетворює зовнішній вигляд транспортного засобу. Більш поширеним є темний колір.
Вам знадобиться
  • - тонировочная ленка;
  • - викрутка;
  • - промисловий фен;
  • - технічний спирт;
  • - герметик.
Інструкція
1
Використовуйте різні способи при тонуванні задніх ліхтарів автомобіля. Одне з таких являє собою наклеювання плівки на скло фари. Починаючи роботу, від'єднайте від акумулятора мінусову клему. Візьміть інструкцію з обслуговування вашого автомобіля і, керуючись розділом під назвою «електрообладнання», від'єднайте дроти від задніх освітлювальних приладів.
2
Розберіть задні ліхтарі. З'єднання стекол з корпусом освітлювального пристрою робиться на герметику. Візьміть звичайний промисловий фен, поставте в потрібне положення перемикач і нагрійте його до 300 градусів. Місця з'єднань на корпусі рівномірно прогрійте. Пройдіть нагрівальним приладом по шву не менше п'яти разів, поки герметик повністю не розплавиться.
3
Від'єднайте корпус фари і скло дуже акуратно. При необхідності використовуйте викрутку. Поки герметик не затвердів, зачистите всі стики від його залишків.
4
Почистіть фари. У відсутності спеціального миючого засобу використовуйте звичайний технічний спирт.
5
Приготуйте спеціальну тонувальну плівку. Використовуйте тільки якісний матеріал з полімерним пластифікатором. Це забезпечить однорідний колір фар при проникаючому і при падаючому освітленні. Виберіть матеріал, який забезпечує светопропускаемость 85-90 відсотків. У разі недотримання цих стандартів, розбіжностей з інспекторами дорожнього руху не уникнути.
6
Наклейте тоніровочную плівку на скляні поверхні фари. Робіть це рівномірно і обережно, щоб уникнути перегинів.
7
Зберіть фару як тільки закінчите роботу з нанесення плівки на скло. Місця скріплення гвинтами зміцните герметиком. При вібрації в ході руху автомобіля це дозволить уникнути розкручування кріплень. Склейте корпус фари і скляну поверхню герметиком і щільно притисніть. Зафіксуйте в такому положенні на час вказане в інструкції по застосуванню герметизуючого складу. Зачекайте поки шви затвердіють і встановіть освітлювальний прилад на своє місце.
8
Приєднайте дроти і клеми до фарі, і перевірте її роботу.
Корисна порада
При тонировке задніх освітлювальних ліхтарів автомобіля плівкою позитивним моментом є те, що видалити її можливо в такі ж мінімальні терміни.