Як зав'язати галтук.

Для того щоб образ ділового чоловіка був повністю завершеним - йому необхідний додатковий аксесуар. Вибрати найбільш підходящий і розкриває вас краватка - це тільки півсправи. Ще дуже важливо підібрати відповідний вузол і зав'язати його. Один і той же краватку буде виглядати зовсім по-різному, якщо його зав'язувати різними способами.
Інструкція
1
Простий узелНаденьте краватку на шию. Відрегулюйте його кінці так, щоб вузький був на тридцять сантиметрів коротше широкого. Перехрестіть їх. Широкий кінець акуратно заведіть за вузький і проведіть його перед ним. Тепер знизу вгору через петлю витягніть його. Слідкуйте, щоб передня частина вузла не затягувати, для цього краще її притримати пальцем. Підведіть широкий кінець до петлі зверху і, акуратно підчепивши його, проведіть вниз. Відрегулюйте вийшов вузол так, щоб він знаходився по центру.
2
Хрестовий узелРасположіте краватку таким чином, щоб правої сторони був широкий кінець. Закиньте його поверху вузького і акуратним рухом обмотайте. Проведіть перед вузьким кінцем широкий, після чого заведіть його в петлю і повільно підтягніть назовні. Закрийте вузол широкої стороною. Коли кінчик краватки виявиться на іншій стороні, просмикніть його в петлю знизу вгору. Підтягніть обидва кінці, щоб вони виглядали рівномірно і акуратно і поправте вузол.
3
Вузол «Фрі стайл» Розташуйте кінці краватки хрест - навхрест. Направте широкий кінець вліво і покладіть його над вузьким. Підігніть широку сторону під вузьку і простягніть її вправо. Протягніть її в петлю зверху і акуратно підчепивши, простягніть вниз. Після цього проведіть кінець вправо, тим самим закриваючи утворюється вузол. Через шийну петлю просмикніть його знизу вгору. Як тільки ви це зробите - утворюється невелика петля. Знизу, через цю саму петлю, протягніть кінець краватки і затягніть готовий вузол.
Корисна порада
Будьте уважні при виборі способів зав'язування, так як один і той же вузол одним буде приховувати недоліки, а іншим навпаки. «Фрі стайл» дуже добре виглядає на шовкових галстуках, але абсолютно не підходить для товстих тканин. Для худих чоловіків найкраще підходять тонкі вузли, так як вони виглядають акуратно і не кидаються в очі, а чоловікам великої статури ідеально підійдуть широкі.