Як накручувати папільйотки. Папільйотки для волосся.

Чи можна зробити волосся хвилястими і кучерявим, не використовуючи бігуді і щипці для завивки? Звичайно можна! За допомогою папільоток для волосся. Адже папильотки є одним з найдавніших способів завивки волосся. Причому ними охоче користувалися і чоловіки, пишна шевелюра вважалася ознакою доглянутості та охайності. Зараз папільйотками теж активно користуються. З їх допомогою волосся можна легко закріпити в будь-якому положенні. Цим ми сьогодні і займаємося. Будемо створювати кучерики, використовуючи папильотки.
Інструкція
1
Приготуйте папильотки. Якщо у вас їх немає, ви можете придбати їх в магазині або зробити власними руками. Візьміть тканину, підійде і проста стара простирадло або рушник. Наріжте з нього невеликі смужки розміром 2 на 15. Вам знадобиться і папір, це може бути газета. Наріжте смужки з паперу 5 на 10 см. Тепер загорніть смужку тканини в папір. На папір будемо накручувати волосся, а тканина послужить зав'язками, щоб наша краса не розпустилася. Папільйотки готові!
2
Заколіть волосся на маківці в пучок. Починати закручувати папільйотки краще з нижнього ряду волосся.
3
Збризкайте пасмо засобом для укладки або просто змочіть трохи водою. Тепер починайте накручувати локон на центр папільйотки до потрібної вам довжини. Якщо хочете кучері від коренів, накручуйте всю пасмо. Пам'ятайте, чим більше ви берете волосся, тим пишніше і більше вийдуть кучері, чим менше пасмо, тим дрібніше і кучерики.
4
Накрутите подібним чином все волосся. Пам'ятайте, чим акуратніше ви накрутіть волосся на папільйотки, тим красивіше і охайніше будуть і кучерики.
5
Лягайте спати. Щоб кучері добре завились, потрібно проходити з папільйотками близько 5 годин. Зазвичай їх залишають на ніч, завдяки своїй м'якості вони не завадять вам добре виспатися.
6
Акуратно зніміть папільйотки. Окропити вашу зачіску лаком для волосся, щоб вона довше трималася. Кучерява шевелюра готова!
Папільйотки з'явилися задовго до бігуді. Колись така завивка була найпростішим і доступним способом отримати розкішні кучері. Звичайно, зараз в арсеналі сучасної жінки є безліч інших засобів, здатних забезпечити той же ефект. Однак бувають ситуації, коли без папільоток - купівельних або саморобних - просто не обійтися.
Вам знадобиться
  • - папільйотки;
  • - бавовняна тканина;
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - засіб для укладки;
  • - желатин;
  • - пиво;
  • - фен;
  • - олівець;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Купіть або зробіть папильотки. Сучасні папильотки виробляються з гнучкої пластмаси або поролону. Вони являють собою джгути довжиною 20-25 см і діаметром 8-15 мм. Завдяки дроті, що знаходиться всередині конструкції, папільйотки легко гнуться в будь-яку сторону. Вони стійкі до хімічних компонентів, що входять до складу засобів для укладки волосся.
2
Якщо, з тих чи інших причин, ви не хочете купувати готові бігуді, то можна скористатися досвідом наших бабусь і зробити папільйотки самостійно. Візьміть аркуш паперу і расчертите його на невеликі прямокутники розміром 5х10 сантиметрів. Акуратно виріжте їх за допомогою ножиць. Наріжте бавовняну тканину на смуги довжиною 15-17 сантиметрів. Ширина смуги повинна бути, приблизно, 2-3 сантиметри. Покладіть паперовий прямокутник на рівну поверхню. Помістіть на нього смужку тканини. Тканина слід розташувати таким чином, щоб з двох сторін прямокутника залишилися кінці однакової довжини. Згорніть папір в трубочку. На папір будуть накручуватися волосся, а тканина стане служити зав'язками для папільоток.
3
Вимийте і висушіть голову. Розчешіть волосся і розділіть їх на пасма. Чим тонше пасмо, тим міцніше вийде завиток. Тому якщо ви хочете отримати пишну зачіску, то доведеться витратити 30-40 хвилин. Рекомендується закріпити основну масу волосся на маківці за допомогою гумки або шпильки, залишивши лише нижні пасма.
4
Візьміть першу пасмо і нанесіть на неї засіб для укладання волосся. Якщо ви боїтеся зіпсувати волосся «хімією», то можна скористатися народними методами. Розчиніть невелику кількість желатину в склянці води і змочіть пасмо отримати розчин. Також для фіксації пасом підійде пиво. Не варто турбуватися з приводу запаху - він вивітриться безслідно.
5
Закрутіть волосся в тугу спіраль і накрутіть, починаючи з кінчиків, на центр папільйотки. Можна накрутити пасмо до самого коріння, а можна зупинитися, наприклад, на середині - все залежить від бажаного результату. Зауважте ганчіркові кінці саморобних папільоток вузлом або бантиком. Для фіксації «покупних» досить просто зігнути їх. Візьміть наступну пасмо і повторіть процедуру. Накручуйте папильотки, поступово звільняючи волосся з-під заколки.
6
Накрутивши все волосся, можна висушити голову феном або, при бажанні, залишити папильотки до ранку - така «конструкція» практично не заподіює незручностей під час сну.
7
Акуратно зніміть бігуді. Поправте кучері кінчиками пальців. Можна зафіксувати зачіску воском або лаком.