Як замінити фару на ВАЗ 2110. Як поміняти фару 2110.

Зазвичай фари на автомобілі служать довгий час практично без ремонту. Однак у випадку гострої необхідності замінити фару не складе особливих труднощів. Це легко можна зробити своїми силами, враховуючи той факт, що якщо ремонт відбувається в холодну пору року, краще провести його в теплому приміщенні, щоб не пошкодити пластикову декоративну накладку.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10;
  • - торцева головка на 10;
  • - викрутка;
  • - силіконова змазка.
Інструкція
1
Від'єднайте «мінусову» клему від акумулятора. Після цього відключіть два електрораз'ема блок-фари. У тому випадку, коли є підкрилок, відкрутіть його з боку бампера. Він кріпиться зазвичай на 2-3 крайніх саморезах. Візьміть ключ на 10 і відкрутите два болти, які кріплять верхню частину блок-фари. Потім відверніть два болти кріплення декоративної решітки радіатора.
2
Підніміть її і просуньте пальці в щілину між бампером і гратами. Розчепити по дві засувки з двох сторін. Зніміть декоративну решітку. Відкрутіть один болт, який кріпить блок-фару знизу. Послабте або відверніть два болти верхнього кріплення бампера і відтягніть його злегка на себе.
3
З обережністю викруткою або пальцями відтягніть край декоративної накладки від блок фари. Це найскладніше завдання при демонтажі. Дана операція необхідна, щоб можна було дістатися до нижньої гайці, яка зміцнює блок-фару. Ви повинні пам'ятати, що на морозі пластик стає крихким, тому дана робота проводиться в теплому приміщенні.
4
Після цього стане помітний в розпочатому зазорі пластиковий язичек-клямка, за допомогою якого край накладки кріпиться до краю крила. Обережно виводите його із зачеплення з крилом, при цьому не потрібно докладати великих зусиль. Всі маніпуляції проводите пальцями.
5
Зруште накладку до центру автомобіля і витягніть її. Перед зняттям змастіть її силіконовою змазкою по дузі кріплення до бампера. Використовуючи торцеву головку на 10, відверніть гайку блок-фари, якої вона кріпиться до кронштейну. Вийміть її. Подденьте фіксатор гидрокорректора отверкой, поверніть його і витягніть з корпусу фари.
6
Збірку проведіть у зворотному порядку без використання грубої сили. При установці декоративної накладки на місце, її нижню кромку просуньте викруткою. Вся робота демонтажу та монтажу блок-фари займе близько 20 хвилин.