Як зцілитися від раку.

На ранніх стадіях рак легко піддається лікуванню, а в запущених випадках прогнози на одужання менш радісні. Але виявити хворобу, коли ще не пішли метастази, буває важко, так як населення країни звертається в лікарню тільки в крайніх випадках, а це в корені неправильно. Уважно стежте за будь-якими відхиленнями в роботі організму.
Інструкція
1
Після повного обстеження та постанови точного діагнозу онколог призначить вам і відповідне лікування. Зазвичай воно полягає в проведенні курсу хіміо-або променевої терапії. В деяких випадках рекомендують проведення операції, під час якої злоякісну пухлину і прилеглі метастази видаляють. Медикаментозне лікування - найбезпечніший і дієвий спосіб перемогти рак. Не варто цілком сподіватися на чудодійну силу природи.
2
В період лікування добре і раціонально харчуйтеся. Щоб в організмі піднімалися лейкоцити, їжте червону ікру, вершкове масло, пийте відвар вівса. При зниженні рівня лейкоцитів хіміотерапію можуть призупиняти, а цього робити небажано. Тому навіть якщо ви абсолютно не хочете їсти, все одно вживайте їжу хоча б маленькими порціями.
3
На тлі основного лікування можна вдаватися і до допомоги природи. Заварюйте чистотіл в термосі (2 ст. Л. На літр води). Пийте по 50 мл 4 рази на добу. Чистотіл допомагає при лікуванні різних форм раку та інших новоутворень. Але будьте обережні, тому що рослина у великих дозах отруйно для людини.
4
Якщо чистотіл вам не підійшов, заварюйте коріння лопуха по тій же схемі. Але відвар лопуха можна приймати в необмежених кількостях, тому вживайте його замість чаю.
5
Періодично проходьте обстеження в лікарні, здавайте кров на онкомаркери, щоб контролювати свій стан. Якщо рак знов не з'явиться в найближчі 6-12 місяців, то можна судити про те, що вам вдалося його перемогти. Вірте в своє одужання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2zNUU_0X5iI
Зверніть увагу
Не займайтеся самолікуванням раку, ви його не переможете. При проведенні хіміотерапії в кров хворого вводиться розчин, який руйнує злоякісні клітини. Жодна рослина не здатна забезпечити такий же ефект. Будь-яке самолікування онкологічних захворювань може закінчитися летальним результатом.