Як надрукувати штрихкод.

Штрихкод являє собою автоматичну технологію ідентифікації, яка дозволяє швидко і точно здійснювати збір необхідних даних. Він складається з паралельних штрихів, розташованих поруч, а також проміжків між ними. Для зчитування інформації з нього використовується скануючий пристрій.
Вам знадобиться
  • - принтер;
  • - стрічка;
  • - спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Зверніться до спеціалізованої фірми, щоб здійснити друк штрих-коду. Цей варіант краще використовувати для друку великих обсягів наклейок в короткі терміни, або для друку спеціальних штрихкодів, наприклад, на тканині або фользі. У цьому випадку ціна буде значно нижчою, ніж якщо б ви вирішили виконати друк штрихкоду самостійно, «на місці».
2
Виконайте друк штрихкоду «на місці». Для цього придбайте штрихкодові шрифти, а також друкарське обладнання (принтер). У цьому випадку у вас буде повний контроль над змістом наклейки та її шаблону. Ви зможете здійснити друк однієї наклейки, або вставити в неї будь-які дані.
3
Використовуйте для друку штрихкодів спеціальні шрифти True Type. Їх установка аналогічна установці будь-якого шрифту в ОС Windows. Це шрифти Interleaved, EAN, UPC, Code 128 та інші. У них застосовуються контрольні цифри, а кодування символів здійснюється попарно. Для цього необхідно використовувати спеціальні допоміжні програми.
4
Додайте в неї текст для кодування, а програма виконає форматування, скопіює і вставить потрібний текст. Скачайте для створення штрихкоду програму Bcode. Завантажити її можна за посиланням http://www.belisa.ru/html/barcode.htm.
5
Використовуйте для виводу на друк штрих-коду принтери «прямого термодруку». Для нього вимагається спеціальний папір, покрита прозорою хімічної плівкою. При нагріванні плівка чорніє, а символи проявляються завдяки тому, що нагрів проводиться вибірково. Після цього папір залишається чутливою як до нагрівання, так і до ультрафіолету. Ознайомитися з різними моделями термопринтеров ви можете ознайомитися в даній статті http://www.jasmi.ru/termoprinter.html.
6
Також можна використовувати термотрансферні принтери: вони генерують тепло, щоб пігмент переносився з стрічки на етикетку. Стрічки бувають воскові та гумові. Такі принтери можуть роздрукувати штрихкод на будь-якому матеріалі, будь то фольга, поліетилен або папір. Якість наклейки не погіршиться з часом.