Як відсвяткувати повноліття.

Вісімнадцятиріччя - це перший по-справжньому дорослий свято. З настанням вісімнадцяти років людина досягає повної дієздатності і стає повноцінним учасником правовідносин. У цьому віці багато молодих людей покидають батьківське гніздечко, починають жити самостійно, а хтось вже намагається створити свою власну сім'ю. Вісімнадцятиріччя буває лише раз в житті, тому необхідно відзначити його дуже весело, щоб цей день народження назавжди залишився в пам'яті.
Інструкція
1
Самое затишне і спокійне місце для святкування свого повноліття - це будинок. Виділіть для свята тільки частину квартири - одну кімнату, в якій будуть відбуватися всі події.
2
Приділіть особливу увагу для оформлення кімнати. Уміло оформивши місце проведення торжества, ви зумієте створити неповторну атмосферу свята, яка запам'ятається всім гостям. Прикрасьте приміщення повітряними кулями, розвісьте їх на стінах, вікнах і розкладіть на підлозі.
3
В вазу поставте живі квіти, прикрасьте стіни спеціальними плакатами і гірляндами з привітаннями. З кольорового паперу виріжте квіти і розкладіть їх по всій кімнаті. Зробіть альбом, в якому гості залишатимуть свої побажання. Якщо вам дозволяє час, зробіть стінгазету, в ній розмістіть свої фотографії від самого дитинства до теперішнього часу.
4
Гарненько продумайте святкове меню. Здивуйте своїх гостей смачними стравами і закусками. Подбайте про вино або шампанському. На столі має бути багато фруктів і солодощів. Замовте величезний торт, про який ви завжди мріяли. Нехай він буде незвичайної форми - на ваш розсуд.
5
За кілька днів до дня народження розішліть всім гостям запрошення або зробіть це електронною поштою. Вкажіть в них точне місце і час проведення свята.
6
Підготуйте веселі конкурси, завдання і різні сценки. Зробіть всім гостям маленькі пам'ятні подарунки та сувеніри. Подбайте про музичний супровід вечора. Заздалегідь звільніть місце для ігор і танців, приберіть з кімнати всю зайву меблі та різні цінні речі, які легко б'ються.
7
Не забувайте про зовнішній вигляд. Здивуйте всіх друзів своїм новим іміджем. Укладіть красиво волосся, зробіть манікюр і підберіть наряд. Станьте королевою свого свята.
8
В кінці вечора вирушайте на вулицю запускати феєрверки або повітряні кулі, заповнені гелієм. На кожному кулі напишіть одне зі своїх бажань, тоді вони обов'язково збудуться. Продовжити вечір можна в клубі або в якому-небудь барі в компанії своїх друзів.
Корисна порада
Попросіть батьків залишити вас самих вдома, тоді гості не будуть соромитися і свято вийде дуже веселий.