Як вибрати випрямляч.

Випрямляч - незамінна річ в арсеналі багатьох дівчат. Ним користуються не тільки володарки кучерявого волосся, а й дівчата з прямим волоссям, щоб зробити локони більш блискучими і прямими. Зараз вибір випрямлячів в магазині дуже широкий, з кожним днем з'являється все більше нових моделей. Ми будемо вибирати випрямляч, який не заподіє шкоди вашому волоссю. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Зверніть увагу на покриття пластин, адже саме від них залежить можливий вплив на структуру вашого волосся. Випрямляч з простими металевими пластинами набагато дешевше, але з використанням такого випрямляча кінчики вашого волосся моментально почнуть сіктися. Простежте, щоб пластини були з будь-яким покриттям, наприклад керамічним. Якщо ви плануєте додатково використовувати косметичні засоби при укладанні волосся, то вибирайте випрямляч зі змішаним покриттям, наприклад кераміки з тефлоном або кераміки з турмаліном. Такий випрямляч додасть вашому волоссю блиск, а при використанні забезпечить легке ковзання.
2
Перевірте, чи є у випрямлячі, який ви збираєтеся купити, функція іонізації. Вона дуже корисна для здоров'я вашого волосся. Іони, якими покриті пластини, не дадуть волоссю пересушувати і електризуватися.
3
Визначтеся з шириною пластини. Широкі (більше 2,5 см.) Підходять для густих і довгого волосся. Вузькі ж (2-2,5 см.) - Універсальні, вони підходять для всіх типів волосся. До того ж за допомогою вузьких пластин легко можна не тільки випрямляти волосся, але і завивати їх.
4
Дізнайтеся про температурні режими приладу. Дуже важливо, щоб температуру нагрівання можна було вибирати самостійно. Для тонких і ослабленого волосся підійде невисока температура, а для сильно кучерявих температура повинна бути більш 200 градусів, але подібний режим є не на всіх випрямлячах.
5
Зверніть увагу на швидкість нагріву випрямляча. Більшість випрямлячів нагріваються дуже швидко, всього за 10-15 хвилин.
6
Перевірте прилад на безпеку. На деяких випрямлячах є на краях спеціальні холодні зони, які допоможуть уникнути опіків.
7
Зверніть увагу, чи можна користуватися випрямлячем даної моделі для укладки вологого волосся. Це дозволить зменшити тепловий вплив на волосся, і вам не доведеться спочатку сушити феном, а потім випрямляти їх.
8
Не забудьте поцікавитися про зберігання приладу. Зазвичай в випрямлячах передбачена фіксація пластин. Правильне зберігання сприяє довговічності приладу.