Як видалити буфер обміну.

Область оперативної пам'яті, призначена для тимчасового зберігання скопійованій інформації, називається буфером обміну. В результаті роботи він може переповнитися даними, внаслідок чого буде потрібно його очистка.
Інструкція
1
Перший варіант видалення інформації з буфера обміну підходить для операційної системи Windows XP і полягає у використанні системної утиліти clipbrd. Щоб її запустити, відкрийте файл, який розташовується за адресою C: \ WINDOWS \ system32 \ clipbrd.exe. У цьому додатку ви побачите ту інформацію, яка на даний момент знаходиться в буфері обміну. Щоб очистити буфер, виберіть «Правка» -> «Видалити», або клацніть по піктограмі «хрестик». Після запиту системи на підтвердження виконуваної операції клацніть по кнопці «Так».
2
Другий варіант очистки буфера обміну підходить для операційних систем Windows Vista і Windows 7 і полягає в створенні спеціального ярлика, який можна помістити на робочий стіл або панель швидкого запуску для оперативного доступу до нього. Клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і із списку виберіть «Створити» -> «Ярлик». В поле «Вкажіть місце розташування об'єкта» введіть «cmd/c echo off | clip» (без лапок), після чого натисніть кнопку «Далі». Для очищення буфера обміну двічі клікніть по створеному ярлику.
3
Третій варіант полягає у використанні однієї зі спеціальних програм, призначених для роботи з буфером обміну, наприклад, CLCL, ClipbrdClear, Clear Clipboard і т.п. Вони є безкоштовними і можуть бути вільно завантажені з інтернету. Після установки однієї з програм, за допомогою її інтерфейсу стає можливим перегляд вмісту буфера обміну, його очищення. Для зручності роботи ярлик додатка можна помістити в системний трей або на панель швидкого запуску.
4
Четвертий варіант полягає у використанні можливостей програми Microsoft Word. Запустіть додаток, після чого у вкладці меню «Головна» клікніть по значку поруч з написом "Буфер обміну». У лівій частині екрана з'явиться вікно, за допомогою якого можна очистити буфер - для цього клікніть по кнопці «Очистити все», або підведіть мишу до тих даних, які потрібно видалити, і виберіть відповідний пункт.