Як фотографувати дітей.

відобразити найяскравіші і неповторні моменти життя маленького крохи, сфотографувати ясні і чисті очі малюка, його безтурботну посмішку, радість від пізнання навколишнього світу - цілком можливо, і при цьому не обов'язково бути професіоналом в області фотозйомки. Можливість фотографувати дітей є у кожного, який має фотоапарат. Для створення оригінальних знімків не обов'язково володіти дорогим фотоапаратом. Для цих цілей цілком підійде любительська фототехніка.

Найважливіше при фотозйомці дитини - це невимушена обстановка. Дуже важливо встигнути зафіксувати процес якогось заняття малюка - захоплююче знайомство з природою або іграшкою, перші ложки пюре і т.д. Бажано, щоб дитина займалася своїми справами. Такі фотографії вийдуть найбільш природними і невимушеними. Проте слід бути передбачливим - спалах може налякати або засліпити малиша.Не варто очікувати від дітей, що вони будуть вам позувати. Бажано зробити кілька знімків - серед 15 фотографій найбільш вдалою може виявитися лише одна. Можна робити фотографії з різних ракурсів - лягайте, присідайте, намагайтеся об'єктив розташувати не на рівні очей, а нижче, на рівні плечей. Дитяча міміка мінлива, потрібно максимально відобразити гаму емоцій на личку ребенка.Еслі прямуєте кудись з малюком, завжди беріть фотоапарат з собою Неможливо вгадати, коли з'явиться можливість для гарного снімка.Чтоби правильно фотографувати дітей для портрета, необхідно вибрати нейтральний фон, яка не відволікатиме від образу дитини. При цьому не обов'язково яскраво або навіть химерно одягати малюка, головне - запам'ятати риси обличчя, очі і усмішку крохі.Для створення динамічного сюжету ідеальною територією для фотозйомки може стати красивий задній план - парк, дитячий майданчик, аттракціони.Інтересное і тепле спілкування з дитиною - основа якісної фотозйомки. Найкращі і найяскравіші фотографії виходять в процесі спілкування з малюком. Неемоційне фотознімки виходять нудними. Можна грати, танцювати, сміятися, в такий природній обстановці дитина почуватиметься самим собою. Не варто витрачати час на режисуру фотосесії, не втомлювати дитину своїми постановочними бажаннями. Краще знімати дитину часто, але краще, створюючи історію дорослішання малюка.

Приїжджаючи до Москви на пару днів в якості туриста або на тривалий час з метою навчання або роботи, потрібно забезпечити собі місце для проживання. Знайти комфортну квартиру з вдалим розташуванням за прийнятною ціною можна, але для цього доведеться проявити всю свою активну життєву позицію.
Вам знадобиться
  • Інтернет, телефон, газети, соціальні мережі
Інструкція
1
Якщо ви приїжджаєте до столиці на весілля, в гості до людей з маленькою житлоплощею або просто на канікули, готель - варіант недешевий. Простіше зняти квартиру подобово. Можна вибрати зручне розташування і при цьому не розоритися. Як правило, мінімальний термін оренди - 2 дні. Передоплату можна перерахувати будь-яким зручним способом (швидше за все, вам запропонують банківський або моментальний грошовий переказ). Не забудьте записати номер агента, щоб в Москві зв'язатися з ним і отримати ключі. При заселенні більшість представників попросять вас пред'явити паспорт.
2
Орендувати квартиру або кімнату на місяць (півроку, рік) найпростіше за посередництвом агентств. Будь-яке з них легко знайти в інтернеті. Плюс роботи з ними в тому, що вам нададуть декілька варіантів на вибір, зустрінуться для огляду житла, візьмуть на себе оформлення договору оренди. Однак у цьому випадку доведеться відразу внести оплату, рівну вартості трьох місяців проживання.
3
Більшість квартирантів мріють орендувати житло безпосередньо у господаря. Вигода в цьому випадку очевидна: не доведеться платити за послуги агентом, можна з'ясувати умови заселення, домовитися з власником квартири про проживання з тваринами/дітьми. Тільки в нинішніх умовах щільного ринку ріелторських послуг вийти безпосередньо на власника дуже важко: на безкоштовні оголошення в газетах і на дошках майже завжди першими відгукуються агенти.
Зверніть увагу
Регулярно переглядайте оголошення - хороші варіанти швидко розбирають.
Корисна порада
«сарафанне радіо» і соціальні мережі будуть в цій ситуації відмінною допомогою. Попросіть всіх знайомих поширювати інформацію про те, що ви перебуваєте в пошуку житла. Віртуальні друзі теж не відмовлять в передруці цієї новини з вашого мікроблогу.