Як робити татуаж.

Сучасна жінка завжди повинна виглядати чудово. Але не у всіх є час щоранку приводити своє обличчя в порядок. В даний час вирішенням цієї проблеми стала нескладна процедура - татуаж. Завдяки технології татуажу, жінка може на тривалий час забути про підводках для губ, очей і брів.
Вам знадобиться
  • Спеціалізований майстер, необхідне обладнання, стерильні інструменти, пристосування для татуажу.
Інструкція
1
Татуаж виконується в тому випадку, коли необхідно додати чіткий контур рисам обличчя. Залежно від побажань клієнтки, татуаж здійснюється методом розтушовування, промальовування або комбінованим. Таку процедуру виконує досвідчений лікар, і по тривалості вона займає близько 40 хвилин.
2
Перед виконанням татуажу шкірні покриви потрібної зони обробляються антисептиком. Це необхідно для виключення попадання в ранки мікробів. Після обробки майстер виконує ескіз на тому місці, де необхідний контур. Відбувається промальовування за допомогою гелевою ручки. Далі клієнтка оглядає нову форму і разом з майстром здійснює коригування. Якщо при процедурі необхідно провести знеболення, то майстер використовує анестезію.
3
Через невеликий проміжок часу фахівець з татуажу приступає до моделювання потрібної ділянки. Така процедура виконується на спеціалізованому обладнанні з використанням одноразових інструментів. При необхідності проводиться растушевка контура.
4
Після виконання татуажу область з новим контуром необхідно обробити антисептичними засобами і заспокійливими мазями. Процес загоєння має тривалість від 4 до 6 днів.
5
Оскільки процедура татуажу ґрунтується на мікротравмах шкірного покриву, дуже важливо переконатися в кваліфікації майстра і стерильності інструментів. Необхідно пам'ятати, що ця процедура виконується на кілька місяців, і протягом цього часу нічого виправити вже буде не можна.
Зверніть увагу
При наявних захворюваннях перед виконанням татуажу необхідно порадитися з лікарем.
Корисна порада
Виконувати татуаж повинен тільки фахівець і тільки стерильними інструментами. Перед тим, як виконувати таку процедуру, необхідно ретельно ознайомитися з можливими контурами, які виконує майстер, і підібрати підходящий.