Як прикрасити торт до дня народження дитини.

Люблячі батьки намагаються придумати до дня народження своєї дитини що-небудь незвичайне - оформити дитячу кімнату, приготувати оригінальні страви, придумати веселий сценарій. І, звичайно, прикрасити святковий торт - найочікуваніша блюдо на дитячому столі.
Вам знадобиться
  • Для торта у вигляді футбольного м'яча:
  • - масляний крем;
  • - мастика.
  • Для торта з лялькою:
  • - бісквітні коржі ;
  • - масляний крем;
  • - картон, фольга;
  • - лялька Барбі.
Інструкція
1
Вибирайте ідеї для оформлення святкового торта виходячи з інтересів і захоплень вашої дитини. Наприклад, хлопчикові, відвідуючому футбольну секцію, можна піднести торт у вигляді футбольного м'яча, а для дівчинки - прикрасити торт лялькою, яка також буде для неї подарунком.
2
Приготуйте торт у вигляді півсфери за типом торта «мурашник». Зверху змастити його масляним кремом або згущеним молоком. Підготуйте мастику білого і чорного кольорів. Намалюйте на папері п'яти- і шестикутники. Розкачайте мастику в тонкий пласт і вирізуйте фігурки по шаблонах. Потім обклейте багатокутниками з мастики всю поверхню торта. Аналогічним чином можна оформити торт у вигляді сонечка, бджоли.
3
Оберніть ляльку до талії картоном і закріпіть скотчем в декількох місцях. Зверху накрийте картон фольгою. Волосся ляльки укладіть наверх і оберніть поліетиленовою плівкою. Круглі бісквітні коржі різного діаметра складіть у вигляді конуса, просочуючи їх сиропом і змащуючи кремом. В середині кожного коржа прорізайте отвір, діаметром більше, ніж упакована лялька. Поставте ляльку в готовий торт. Залиште торт в холодному місці до застигання на кілька годин. Потім прикрасьте у вигляді спідниці кольоровим кремом, мастикою або марципаном.
4
Надайте торту форму цифри, відповідної віку маленького іменинника. Для цього спечіть кілька коржів. На картонці виріжте бажану цифру в повному розмірі. Ображати кожен корж по шаблону і накладіть один на одного, промащуючи кремом. Зверху прикрасьте за бажанням кремом, збитими вершками, глазур'ю і свічками.
5
Украшайте дитячі торти цукровою мастикою, марципаном. З них можна сформувати будь-які фігурки за бажанням як з пластиліну. Малюйте шаблони - зірочки, сердечка, кульки; або більш складні - героїв мультфільмів, казок. Потім вирізуйте їх з розкатаної мастики різних кольорів і приклеюйте на торт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i0xVSqZMEj0