Як налаштувати телефон на мережу.

Параметри мережі мобільного зв'язку забезпечують управління обміном інформацією в мережі стільникового зв'язку для мобільного пристрою. Зміна цих налаштувань може знадобитися при появі проблем з підключенням.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню мобільного пристрою і перейдіть в пункт "Налаштування".
2
Виберіть пункт «Телефон», «Мережа», «Зв'язок з пристроями» і т.п. (Залежно від моделі телефону) і виберіть необхідні параметри.
3
Визначте використовувану мережу у «Активна мережа» і виберіть режим «Автоматичний» для виконання автоматичного пошуку домашньої або кращою мережі і підключення до неї або використовуйте опцію «Вручну» для самостійного вибору потрібної мережі.
4
Вимкніть режим «Передача даних» при необхідності зменшення трафіку і продовження часу роботи акумулятора. Дана дія не впливає на можливість здійснювати і приймати телефонні виклики і отримувати СМС-повідомлення. Доступ в інтернет і відправка чи отримання повідомлень електронної пошти будуть можливі тільки при підключенні до мереж Wi-Fi.
5
Використовуйте підключення 3G для максимальної швидкості передачі даних і відключіть опцію 3G за відсутності мереж або високої потужності сигналу інших мереж.
6
Скористайтеся опцією «Вибір режиму» для визначення виду мобільної мережі і поміняйте налаштування свого профілю мережі для поновлення мобільного пристрою.
7
Перейдіть в розділ «Зміна PRL» при необхідності використання роумінгу і обновіть уподобання, список яких надається оператором мобільного зв'язку. Параметри роумінгу даних визначають також можливість передачі інформації поза межами зони доступу домашньої мережі.
8
Вкажіть потрібні значення в розділі «Точка доступу» при неможливості передачі даних в мережі і відключіть опцію Wi-Fi для збереження працездатності акумулятора.
9
Скористайтеся можливістю відміни поновлюєте, наданих оператором мобільного зв'язку для зменшення трафіку і скорочення витрат на стільниковий зв'язок за відсутності безлімітного тарифного плану.