Як зняти нарощені вії в домашніх умовах. процедура зняття нарощених вій.

В останні час стало дуже модно нарощувати вії. Нарощені вії ефектно виглядають, надають очам особливу виразність. Основні матеріали для нарощування - натуральний волосся і косметичний клей. Такі вії можуть протриматися від 15-20 днів до декількох місяців. Якщо з якихось причин вам необхідно зняти вії, то найоптимальніший варіант - зняти їх в салоні. Правда, дана процедура коштує невеликих грошей, але це можна назвати найнадійнішим способом. Якщо ви все-таки захотіли зняти вії будинку, то для цього є три основні способи.
Інструкція
1
Перший спосіб - спеціальна рідина для зняття нарощених вій дебондер. Він розчиняє клей, на який були нарощено вії. Вартість рідини невелика. Але хотілося б відзначити, що якщо клей дуже міцний і погано розчиняється, то ніякі домашні засоби не допоможуть, потрібно йти відразу ж в салон.
2
Другим способом є використання звичайного рослинного масла. Воно не просто допоможе зняти вії, але і зробить це з користю. Для цього потрібно як повіки, так і вії намазати рослинним маслом на ніч. Вранці вії повинні самі відійти. Але щоб така процедура зняття вій стала ще й корисною, використовуйте краще реп'яхову або касторову олію.
3
І останній спосіб - використання дуже жирного крему. Для цього візьміть ватяний диск, нанесіть на нього крем і прикладайте до вій.