Як обнулити картриджі Epson. обнуління чипа картриджів epson.

Обнулення картриджа - необхідна операція для його подальшої перезаправлення. Все картриджі сучасних принтерів мають спеціальний чіп, який програмує його для одноразового використання.
Вам знадобиться
  • - програматор.
Інструкція
1
Знайдіть в комп'ютерних магазинах вашого міста спеціальний набір для перезаправлення картриджів Epson. Даний набір включає в себе чорнило або тонер і спеціальний пристрій для обнулення чіпів - програматор.
2
Вийміть картридж із принтера і відкрийте інструкцію до програматора. Уважно ознайомтеся з нею. Зверніть увагу, що послідовність дій залежить від моделі вашого картриджа, тому навіть якщо ви раніше виконували обнуління інших картриджів Epson, в даному випадку може бути застосовний абсолютно інший варіант дій.
3
Слідуючи вказівкам інструкції, виконайте обнуління чипа картриджа. Засипте в нього тонер, попередньо очистивши контейнер та інші внутрішні частини за допомогою серветки. Якщо ви цього не зробите, якість друку постраждає, на документах з'являться смуги, розлучення і т.д.
4
Скористайтеся також іншим варіантом набору для заправки картриджів Epson, який включає в себе тонер (або чорнило для струменевих принтерів) і змінний чіп. Також в комплект входить докладна інструкція по заміні чіпсета на новий, уважно слідуйте їй. Оскільки це досить складна операція, найкраще її виконувати в присутності людини, знайомого з обслуговуванням копіювальної техніки. Після заміни чіпсета засипте тонер в картридж, проведіть пробний друк документа.
5
Якщо ви володієте навичками радіотехніка, зберіть програматор самостійно. Для цього ви можете скористатися інформацією з даного порталу http://resetters.ru/index.php?showtopic=546. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно провести обнуління чіпсета, зверніться до фахівців сервісних центрів. Використання пошкоджених або неправильно обнуленням картриджів веде до поломки принтера. Також використання перезаправленного картриджів позбавляє вас гарантії на друкувальний пристрій.
Корисна порада
Чи не перезаправлять один і той же картридж більше 5 раз.