Як поставити камеру заднього виду.

Досить часто автовласники на додаток до парктронику встановлюють камери заднього виду. Вони значно полегшують їзду заднім ходом, особливо в темний час доби. Їх можна встановити самостійно.
Інструкція
1
Для початку в магазині придбайте відповідну камеру. Вона повинна ідеально підходити за розмірами до вашого автомобіля. В іншому випадку встановити її буде проблематично. Перевагу віддавайте тільки відомим виробникам камер.
2
Після цього можна приступати безпосередньо до установки. Спершу зніміть петлю закривання дверей багажника, а також обшивку. Найчастіше вона кріпиться до кузова пістонами. Потім від'єднайте і витягніть пластмасові деталі зверху і збоку заднього скла. Тримаються вони на засувках.
3
Відкрутіть і вийміть захист замку. Над номерним знаком мається гайка, яку також необхідно відкрутити. Зніміть замок. Ослабьте кріплення мотора двірника. Акуратно постарайтеся витягнути ручку відкриття багажника. Потім отстегните дві засувки і вийміть накладку номерного знака.
4
На камері попередньо підпиляєте виступи. Рекомендовано задавати замість штатної підсвічування. При необхідності трохи підробити отвори напилком або ж ножем у бік центру. Не варто забувати про ущільнювач. Ви можете використовувати чорний віконний ущільнювач, який продається на господарських ринках.
5
Проводи від підсвічування підключіть до старих дротах. Мінусовій провід прикрутите до дверей. Плюсової провід з'єднайте з ліхтарем заднього ходу. Залишилося провести відеосигнал. Для цього краще всього використовувати гофровану трубку. Зніміть обшивку багажника і проведіть під нею провід відеосигналу.
6
Відкрутіть панель праворуч від ніг пасажира і пропустіть там дроти. Розташуйте їх за бардачком. Виконайте підключення до магнітоли. Якщо необхідно, ви можете відразу поміняти салонний фільтр. Для роботи вам вистачить 9 метрів проводів. Світлодіод в камері буде добре висвітлювати номерний знак. Рекомендується пофарбувати штатний ліхтар підсвічування по краях чорною фарбою. Різниця між ліхтарем і камерою після цього не буде сильно кидатися в очі.