Як зняти код блокування клавіатури.

Якщо ваш телефон не приймає відомий вам код блокування клавіатури і відмовляється перевести телефон у звичайний режим, значить хтось над вами пожартував і змінив код. Якщо телефон має платформу ВВ5, зняти код блокування не так просто. Вам потрібно кабель підключення телефону до комп'ютера, сам комп'ютер і програма NSS.
Вам знадобиться
  • Програма NSS.
Інструкція
1
Завантажте програму NSS на вінчестер комп'ютера. Знайти дане додаток можна на сайтах, присвячених сервісного обслуговування телефонів Nokia або на одному з софт-порталів, наприклад, softodrom.ru. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю. Підключення здійснюється спочатку до телефону, а вже потім до персонального комп'ютера. Встановіть програму NSS, в процесі зазначивши пункт Virtual USB device.
2
Запустіть програму і натисніть кнопку Scan for new device у вигляді маленької лупи, розташовану у верхньому правому куті вікна програми. Вікно програми зміниться, почекайте, поки не почне блимати напис Ready в панелі стану (нижня рядок вікна програми). Натисніть на кнопку Phone Info, щоб програма просканувала пристрій. Дочекайтеся написи Ready і натисніть на кнопку Scan справа. У вікні програми з'явиться інформація про версію вашого телефону і його IMEI. Натисніть на кнопку Permanent Memory в нижньому правому куті.
3
Впишіть в поле start число 0, а в поле end - 512, відзначте прапорцем пункт To file. Потім натисніть Read, щоб програма сформувала файл настройок телефону. Знайдіть даний файл по шляху, вказаному в кінці виведеної інформації. Даний файл можна відкрити простим "Блокнотом". У рядку, що починається символами 5 = і буде вказано код розблокування після кожної цифри 3. Приберіть кожну непарну цифру 3, і ви отримаєте шуканий код. Введіть цей код в телефон. Після розблокування телефону зайдіть в налаштування і змініть код на звичний, або зніміть зовсім.
Зверніть увагу
Ця інструкція та програма NSS підходять до всіх телефонами на платформі ВВ5.