Як відновити пароль icq на телефоні.

Відновлення забутого пароля ICQ на телефоні щодня виконується тисячами людей по всьому світу. Процедура відновлення не представляє з себе нічого складного і не потребує будь-яких спеціальних пізнань. Необхідно просто пробувати один метод за іншим до отримання бажаного результату.
Інструкція
1
Відкрийте програму ICQ і дочекайтеся автоматичного підключення.
2
Вкажіть пункт «Редагувати мої дані» в меню «Главное» і визначте primary email, використаний при реєстрації.
3
Перейдіть в пункт «Параметри» і розкрийте вкладку «Конфіденційність» діалогового вікна.
4
Натисніть на посилання «Змінити пароль». Дана дія може привести до відкриття діалогового вікна з пропозицією ввести нове значення пароля і підтвердити його повторним введенням.
5
Скористайтеся спеціалізованими безкоштовними утилітами: - Asterisk Logger; - Asterisk Key; - Advanced Instant Messtngers Password Recovery; - Multi Password Recovery.Ето необхідно для виконання альтернативної спроби відновлення втраченого пароля ICQ. Алгоритм дій у всіх додатках однаковий - запустите завантажене додаток, але не виконуйте автоматичне підключення, а вкажіть курсором миші на прихований пароль.
6
Відкрийте в браузері офіційну сайт icq.com і перейдіть на пункт Retrieve Password меню Support верхньої панелі інструментів.
7
Введіть свій номер ICQ в відповідне поле діалогового вікна і підтвердіть правильність номера натисканням кнопки Next.
8
Вкажіть збережений раніше адресу електронної пошти в наступному діалоговому вікні і введіть код captcha.
9
Натисніть кнопку Submit і дочекайтеся отримання повідомлення email cо спеціальним кодом.
10
Введіть отриманий код в поле Enter Your confirmation code і натисніть кнопку Submit.
11
Заповніть пропоновану форму секретних питань і дочекайтеся отримання повідомлення з новим паролем ICQ.
12
Поверніться в пункт Retrieve Password меню Support на сайті icq.com і введіть значення свого номера ICQ у відповідне поле вікна I forgot my ICQ Password для ще однієї спроби відновлення пароля.
13
Скористайтеся можливістю надання відповідей на контрольні питання в діалоговому вікні Get a new password, вкажіть адресу своєї електронної пошти і код captcha і натисніть кнопку Submit.
14
Дочекайтеся отримання електронного листа з новим паролем.