Як встановити файл sys.

Файли з розширенням .sys є системними файлами, а разом з файлами опису .inf часто складають різні драйвери для обладнання комп'ютера. Якщо драйвер вашого обладнання являє собою тільки файли sys і inf без звичного setup.exe, не зневіряйтеся, даний драйвер також можна встановити.
Інструкція
1
Запустіть «Диспетчер пристроїв». Це можна зробити через панель керування або через властивості комп'ютера, які доступні в контекстному меню «Мого комп'ютера». Огляньте список пристроїв. Будь невстановлені пристрої будуть помічені жовтими знаками питання. Клацніть по невизначеному пристрою правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери». Запуститься «Майстер установки нового обладнання». Натисніть на пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері», який передбачає ручний пошук файлів.
2
У наступному вікні вкажіть шлях до файлу sys. Натисніть кнопку огляд і послідовно розгорніть дерево каталогів до папки з файлом sys. Натисніть «Ок», щоб підтвердити свій вибір. Натисніть далі, щоб почати процес установки драйвера. Якщо «Майстер установки» розпізнає в файлах sys і inf відповідний драйвер, установка драйвера запуститься автоматично. Якщо дані файли не підходять до зазначеного пристрою, «Майстер» запропонує вказати інший шлях розташування драйвера.
3
Якщо в якості драйвера до пристрою вам дістався файл sys без файлу inf, то майстер установки не зможе автоматично розпізнати драйвер. Спробуйте скопіювати файл sys в папку драйверів операційної системи Windows - в каталог System32, папку drivers. А потім запустіть пошук обладнання і автоматичну установку пристрою. Також варто відзначити, що подібні файли можуть бути заражені різними шкідливими програмами, які в автоматичному режимі поширюються в інтернеті, інформаційних носіях, і копіюють важливі дані, передаючи їх творцеві. Тому намагайтеся всі файли перевіряти антивірусним програмним забезпеченням, щоб повністю бути впевненим у цілісності файлів.