Як вибрати татуювання.

Татуювання - це постійний малюнок, нанесений на тіло. Він наноситься за допомогою спеціальних голок, які вводять в шкіру фарбувальні речовини. Перед тим, як йти до майстра, слід ретельно визначитися з малюнком, кольором і розміром тату. У цій справі не варто поспішати - пізніше ви можете сильно пошкодувати. Немає строгих правил, які б визначили, яку вам потрібно вибрати татуювання. Але при цьому існує ряд рекомендацій, які б суттєво полегшили процес створення тату.
Інструкція
1
Розмір. Перше, з чого слід почати - це розмір вашої майбутньої татуювання. Він не повинен бути великим, але в той же час і дуже дрібним. Уявіть, як буде виглядати на лопатці тату, розміром з монетку, - вона буде здаватися просто кольоровим плямою. Також слід врахувати те, що чим складніше малюнок тату, то тим більше повинен бути його розмір. Інакше всі значущі елементи будуть зливатися.
2
Форма тату. Малюнок татуювання в основному представляє собою будь-яку фігуру. Наприклад, змія, що кусає свій хвіст - це коло, а квітка подібний трикутнику. Тому спочатку рекомендується визначитися з формою фігури - трикутник, коло, квадрат, прямокутник або зигзаг. Після того як ви зробите вибір, можна підбирати малюнок вашої майбутньої тату.
3
Підбір кольору. Для того що б вибрати відповідний колір тату, ви можете скористатися наступними подсказкамі.Красний колір - найбільш емоційний, він допомагає вам зарядитися енергією і піднімає настрій. Цей колір символізує те, що ви дуже впевнені в собі, маєте сильний дух. Але в той же час він посилює напругу, тому намагайтеся не зловживати цим кольором. Жовтий - це грайливий і помітний колір. Він спонукає вас до творчості, стимулює мислення, знімає стрес, напругу і втому. Ви можете використовувати його в дрібних деталях і дополненіях.Зелений колір - це колір літа і зелені. Він викликає відчуття надійності і опори. Добре поєднується з красним.Сіній колір асоціюється з небом і морем. Він заспокоює, розслаблює і створює відчуття комфорту. Цей колір добре виглядає з чорним і белим.Фіолетовий колір символізує мудрість, шляхетність і витонченість. Він розташовує до довіри, знижує збудження. Чудове поєднання з білим і сіреневим.Черний - це найбільш популярний колір для тату. Він хороший для чітких ліній, в більшості випадків його використовують як контур, тіні і основний колір.
Зверніть увагу
Про колір татуювання довго говорити не доведеться. В моді завжди синьо-зелені відтінки. В реальності туш для них вибирається чорна, але при взаємодії з кров'ю вона змінює відтінок. Методи і способи нанесення тату постійно еволюціонують, тому відповісти на питання «як вибрати татуювання» може людина тільки індивідуально.
Корисна порада
Перед тим, як робити татуювання багато хто цікавиться про значення того чи іншого малюнка. Добре, що минули ті часи, коли «наколки» асоціювалися лише з місцями не настільки віддаленими. Форма тату. Композиції татуювання зазвичай складають яку або геометричну фігуру. Квітка лілії, наприклад, подібний трикутнику; змія, що кусає хвіст - круг. Для початку рекомендується вибрати геометричну фігу - квадрат, трикутник, коло ...
Татуювання на зап'ясті в наш час дуже популярні. Більшою любов'ю вони користуються у дівчат, адже зап'ясті - одна з сексуальних і привабливих областей жіночого тіла.
Запястье - дуже зручне місце для нанесення. При необхідності татуювання легко приховати під одягом або за допомогою аксесуара (браслета або годин). Татуювання на зап'ясті найчастіше має маленький розмір, а тому виглядає витончено і акуратно. Для нанесення татуювання підходять абсолютно різноманітні теми: візерунки, написи або ізображенія.По місцю нанесення татуювання діляться на декілька типів: - Татуювання у вигляді браслета повністю овівает зап'ясті. Воно може являти собою візерунок або конкретне зображення - квітка, виноградну лозу або вервечку дельфінов.Татуіровка на зовнішній або внутрішній стороні зап'ястя також може уособлювати щось абстрактне. А популярними зображеннями є ієрогліфи і феі.Татуіровка більшого розміру починається на зап'ясті і піднімається вгору по передпліччя. В цьому випадку свій вибір можна зупинити на язиках полум'я або квітці лотоса.Конкретная тема для нанесення татуювання на зап'ясті повинна допомогти вам висловити свою індивідуальність і бути для вас дуже близькою, щоб вам не захотілося позбутися її через пару місяців. Вибір теми обмежується тільки вашою фантазією. На зап'ясті ви можете нанести важливу для вас напис. Це може бути девіз, яким ви керуєтеся по життю, ім'я вашого коханого або дитини. Для написання фрази можна вибрати будь-яку мову, який вам більше нравітся.Также для нанесення на зап'ясті підійде невелике зображення метелики, тварин або квітів. Перед тим як звернутися в тату-салон, обов'язково уточніть, що може означати вибране вами ізображеніе.Напрімер, орел символізує гордого людини, що володіє сильним духом. Сова асоціюється з безмежною мудрістю. Риба є символом сексуальної енергії. Єдиноріг на тілі жінки - символ чистоти і жіночності, а на тілі чоловіка-ознака нетрадиційної орієнтації. Бджола означає працьовитість і любов до порядку. Роза підходить яскравим і пристрасним жінкам. Якщо ви сумніваєтеся, що правильно вибрали тему для татуювання, спочатку спробуйте зробити собі татуаж. Через кілька місяців зображення зітреться і ви зможете зробити справжнє тату.