Як переключити телефон у тоновий режим.

Нерідко при зверненні по телефону в яку-небудь службу підтримки потрібно переключити телефонний апарат у тоновий режим роботи для подальшого використання інтерактивного меню. Для перемикання телефону у тоновий режим слід діяти в залежності від того, які кнопки розташовуються на корпусі вашого апарату.

Вам знадобиться

- кнопковий телефонний апарат

Інструкція
1
Якщо на вашому телефонному апараті є перемикач Tone/Pulse або T/P (зазвичай цей перемикач розташований збоку або знизу на корпусі апарату), для перемикання апарата в тоновий режим виберіть пункт Tone (T).
2
Якщо на клавіатурі вашого телефонного апарату є окрема кнопка Tone , тимчасове переключення у тональний режим набору номерів здійснюється натисканням цієї кнопки.
3
При відсутності на телефонному апараті спеціального перемикача або кнопки перемикання у тональний режим, натисніть клавішу "зірочка" і утримуйте її в натиснутому положенні протягом 1-2 секунд для того, щоб апарат тимчасово переключився у тоновий режим. Після закінчення розмови і скидання з'єднання апарат повернеться до імпульсного набору номерів.
Зверніть увагу

Деякі моделі програмованих телефонних апаратів переключаються в тональний режим шляхом натиснення спеціальної комбінації клавіш. Дізнатися цю комбінацію можна, ознайомившись з інструкцією до вашого телефону. Не варто намагатися навмання натискати різні комбінації клавіш. Це всього лише зіб'є налаштовані програми роботи телефонного апарату.

Якщо у вас є телефонний апарат старого зразка з номеронабирачем у вигляді диска, що обертається, переключити його в тональний режим не представляється можливим. При необхідності використовувати в тоновому режимі саме такий апарат, слід використовувати спеціальний пристрій - біпер, яке перетворює імпульсний сигнал у тоновий.

Корисні поради

Щоб дізнатися, в якому режимі роботи (тоновому або імпульсному) знаходиться телефонний апарат в даний момент, натисніть клавішу з будь цифрою і прислухайтеся до звуку з динаміка апарату. Якщо при натисканні клавіш в динаміці чути "писк" різної тональності, ваш апарат переключений у тональний набір. При імпульсному режимі роботи телефону з трубки чути характерні "клацання", причому їх кількість відповідає натиснутій цифрі.