Як кидати ласо.

Метання ласо являє собою не тільки вид спорту, а й цілу науку, сенс якої полягає в тому, щоб кинута в процесі польоту мотузка скрутилась в петлю, яка може обертатися перед людиною або навколо нього.
Інструкція
1
Скористайтеся мотузкою, довжина якої буде не більше 4 метрів. Для початку один кінець мотузки підбийте або обмітайте, щоб вона не почала махра. З іншого боку зробіть так звану хонду - «вушко», через яку і пропустіть мотузку для того, щоб утворилася петля.
2
Вибирайте мотузку середньої ваги з мінімальною хондой, діаметром трохи більше метра. При її виборі пам'ятайте, що вона не повинна бути кручений зі скрученими в спіраль волокнами. Для ласо придатна плетена, як шнур, мотузка.
3
Освойте найпростіший спосіб кидання ласо - «плоска петля». Ця назва з'явилася завдяки тому, що при метанні петля розташована горизонтально по відношенню до землі. Вільний кінець, передавальний обертальний рух від руки петлі, і утворює з віссю обертання кут в 45 градусів.
4
Кидайте мотузку таким чином, щоб вона одразу ж почала обертатися, не встигнувши опуститися на землю. Підставою для кидання ласо є принцип відцентрової сили, що розтягує петлю так, що вона може протриматися на вазі, поки обертається мотузка. Тертя гальмівної прокладки про хонду завадить її хляпанню.
5
Розташовуйте свою руку високо, щоб уникнути зачіпання петлею ніг і статі. Долоню лівої руки направте вниз так, щоб вона утримувала петлю між вказівним і великим пальцями. Долоню правої руки направте вгору, і також пропустіть петлю між великим і вказівним пальцями, вільний кінець мотузки затисніть незайнятими пальцями. Від правильного розташування хонди і вільного кінця залежатиме успіх вашого кидка. Кінець, який ви затиснули пальцями, повинен становити чверть довжини петлі. Для визначення правильного розміру хонди, зробіть руками квадрат з петлі. Хонда повинна бути розташована у правій кисті, а вільний кінець повинен бути трохи коротше, ніж одна зі сторін.
6
Виконуйте перший момент розкручування обома руками. Правою описуйте великий горизонтальний коло за годинниковою стрілкою. Поки правою рукою описуєте окружності, ліва рука повинна перебувати під нею, щоб полегшити обертання петлі. У цей момент пальцями відпустіть петлю. Поступово правою рукою по спіралі займіть центральне положення по відношенню до кола. Пам'ятайте про чверті кола. Не упускайте з виду швидкість обертання петлі в момент відпускання.
7
Освоївши ази кидання ласо, можете взяти мотузку довжиною 6-7 метрів, що дозволяє робити великі петлі. При прокручуванні ласо навколо тіла або при обертанні у вертикальній площині петлю робіть широкою.
Роблячи фотомонтаж, дизайнери часто потребують того, щоб виділити всіх, хто зображений на фотографії . Найпростіший спосіб створити виділення в програмі Adobe Photoshop - скористатися режимом Швидкої маски - Quick Mask. Більш складний спосіб - коригування рівня порога. Він дозволяє виділити найдрібніші деталі, наприклад, пасма волосся.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Зробіть фоновий шар - звичайним. Для цього клікніть два рази по ньому в палітрі шарів лівою кнопкою миші. Збережіть файл з розширенням Psd. На бічній панелі інструментів відшукайте кнопку у вигляді пунктирного гуртка. натисніть і потрапите в меню Швидкої Маски. Відкоригуйте її прозорість і колір. Коли установки виконані, починайте роботу в режимі Швидкої Маски.
2
Працювати в цьому режимі можна інструментами малювання (Airbrush, brush, pen і т.д). Зафарбовуйте об'єкти, які хочете виділити. Не дивуйтеся, що закрашуєте зображення, згодом це фарбування перетвориться в виділення. Не бійтеся експериментувати з типом інструменту, пробуйте малювати пензлем з жорсткими і м'якими краями, олівцем напівтвердих і м'яким.
3
Коли закінчите фарбувати, натисніть Exit Quick Mask. Зображення перейде в інший режим, замість колірного виділення з'явиться контурне. Фон теж виявився виділеним. Нехай це вас не засмучує. Знайдіть меню Select і увійдіть в нього і клікніть мишею по Inverse. В результаті цієї маніпуляції виділені будуть тільки об'єкти.
4
Якщо об'єкти досить контрастні, то можна використовувати інструмент Магнітне ласо з панелі інструментів. Знайдіть його на панелі - це кнопка із зображенням ласо. Клацніть по кнопці з Лассо, і коли вона активізується, починайте роботу. Лівою кнопкою миші фіксуйте точки по межі об'єкта. Чим чим більше буде точок, тим точніше буде кордон. Коли закінчите, відпустіть кнопку - отримаєте виділений об'єкт.
5
Якщо у об'єктів багато дрібних деталей, можна виділити всіх, використовуючи коригування рівня порога. Зробіть фоновий шар - звичайним, двічі клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Потім продублюйте його, перетягнувши мишею на значок New Layer. Працюйте у верхньому шарі. Увійдіть в меню Image -> Adjust -> Threshold і рухаючи повзунок з боку в бік, оцініть зміною різкості і контрастності. Коли фон буде білим, а зображені на ній об'єкти - чорними, натисніть OK.
6
Перейменуйте шар в Threshold - поріг. На панелі інструментів знайдіть «Чарівну паличку», увімкніть опцію Contiguous ,, опцію Tolerance встановіть на низьке значення і виділіть чорні силуети об'єктів.
7
Коли виділіть об'єкти в шарі Threshold, перенесіть виділення на основний шар. Клікніть значок очі на палітрі і зробіть його невидимим. Побачите, що з'явиться контур навколо силуетів об'єктів, які необхідно виділити. Виділіть вихідний шар на палітрі і натисніть іконку Add Layer Mask. Все, що виділено - стало маскою шару.
Зверніть увагу
Інструмент магнітне ласо добре працює тільки на фотографіях з високою контрастністю. На інших зображеннях цим інструментом буде складно виділити деталі об'єктів.
Корисна порада
Поекспериментуйте з Маскою шару після коригування рівня порога. Можна досягти цікавих ефектів, змінюючи тон, інтенсивність та ін. Це буде нешкідливо для зображення, тому зміни зберігатися тільки в Масці.