Як оформити куточок чергувань.

Метою створення куточка чергування є формування навичок виконувати конкретні обов'язки, а також виховувати позитивне відношення до праці. Оформлення такого куточка дуже важливо. Праця (в даному випадку - чергування) виховує в дітях акуратність, організованість, самостійність. І як результат - підвищення рівня впевненості у своїх силах.
Вам знадобиться
  • Ватман, фото учнів, клей, кольоровий папір, наклейки, прозорі файли, ножиці, олівці, стандартні аркуші формату А4.
Інструкція
1
Візьміть ватман і за допомогою ножиць надайте листу необхідну вам форму. По периметру прикріпіть паперові «листя», зроблені з листів А4-го формату.
2
На цих листах намалюйте картинки або розфарбуйте олівцями (це додасть вашому творінню барвистості).
3
На ватмані намалюйте різних тварин, які зайняті якою-небудь роботою, або працьовитих бджіл (такий стенд більше підійде для школярів молодшої школи). Для більш старших більше підійдуть малюнки з представниками різних професій, дівчатка, хлопчики у фартухах.
4
Якщо ви не вмієте малювати, купіть спеціальні наклейки із зображеннями все тих же тварин або людей (їх можна придбати в будь-якому магазині канцтоварів, замовити по інтернету).
5
У кожен файл вкладіть фотографії учнів. Щоб викликати більший інтерес учнів до куточка і до процесу чергування в цілому, крім фото можете вкласти і невеликі листочки паперу (можна розмальованої або у формі хмарини) з підходящим для цього школяра девізом (попередньо можна провести серед учнів конкурс на кращий девіз).
6
Після закінчення чергування підведіть його підсумок, вивісивши в центрі ватману яскраво оформлений лист. Можете написати там як позитивні сторони чергування, так і дрібні похибки і недоліки (які були, звичайно ж). Обговоріть з учнями ці результати, щоб вони засвоїли всі огріхи, а наступне чергування пройшло набагато краще.