Як накрутити довге волосся. фото інструкції Як робити обсяг на дуже довге волосся.

Довге волосся - це дуже красиво, особливо, якщо їх правильно укласти. Укладання довгого волосся займає багато часу, але для щоденного образу існують два способи надати волоссю привабливий зовнішній вигляд - випрямити або накрутити їх.
Вам знадобиться
  • М'які бігуді різних розмірів, фен, щітка, плойка, термобігуді, засоби для укладання волосся - лак, віск.
Інструкція
1
Візьміть плойку, нагрійте її. Розділіть волосся на окремі пасма і по черзі накручуйте їх на плойку, кожне пасмо тримайте протягом 10 секунд. Таким чином накрутіть все волосся, дайте локонам охолонути, потім акуратно пальцями розберіть локони на дрібні пасма, зафіксуйте легкий безлад на своїй голові лаком - прекрасний образ готовий.
2
Накрутите волосся на термобігуді. Дайте їм охолонути, і тільки після повного охолодження знімайте бігуді. У вас вийшла зачіска на довге волосся, яка дуже актуальна, якщо час на підготовку до виходу в світ обмежена. За аналогією з попереднім способом, розділіть великі локони, можна навіть розчесати їх, і зафіксуйте лаком вийшла зачіску.
3
Використовуйте м'які бігуді різних розмірів для створення дрібних і великих локонів. Накрутити довге волосся легко, якщо залишити бігуді на ніч - вранці знімаєте їх і волосся кучеряве, як ви того і хотіли. Для додання обсягу волоссю біля коріння, використовуйте великі бігуді.
4
Візьміть фен і круглу щітку, послідовно за допомогою них накручуйте кінці волосся, моделюючи свою зачіску. Як правило, з довгим волоссям це робити складно, тому краще попросити когось зробити це за вас, особливо ззаду. Оптимальний варіант - звернутися до перукаря.
Зверніть увагу
Якщо зняти термобигуди завчасно, зачіска розпадається, локони руйнуються на очах. Термобигуди знімайте тільки після їх охолодження.
Корисна порада
Перш ніж скористатися плойкою, нанесіть на волосся спеціальний засіб, що захищає волосся від шкідливого термічного впливу.