Як купити сканер.

Сканер - це пристрій, який дозволить вам створювати цифрові копії з різних об'єктів (наприклад, з журналів або фотографій). На відміну від цифрового фотоапарата, сканер копіює зображення через підрядник, а не цілком. Саме тому сканери коштують недорого, і купити їх може практично будь-яка людина.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з типом сканера: - планшетні сканери відрізняються високою якістю і швидкістю роботи. Крім того, сканування відбувається в автоматичному режимі, тому користуватися таким пристроєм просто і зручно; - ручний сканер не обладнано двигуном, тому при скануванні документа вам доведеться самостійно переміщати пристрій. Такий сканер відрізняється найнижчою ціною і мобільністю, але при цьому він володіє масою недоліків (наприклад, низьке дозвіл, повільна швидкість роботи, часте розтягування і перекіс зображення);
2
- листопротяжном сканери самостійно простягають аркуш мимо ламп. Завдяки цьому такі пристрої набагато компактніші планшетних сканерів, з їх допомогою можна копіювати аркуші будь-якої довжини; - барабанні сканери в основному використовуються в поліграфії і є професійними. Вони забезпечують високий дозвіл, найширший робочий діапазон; - планетарні сканери призначені для безконтактного сканування об'єктів. Такі пристрої особливо корисні для копіювання книг, що вимагають обережного поводження.
3
Оптичний дозвіл сканера - це одна з найважливіших характеристик пристрою. Саме від цього параметра залежить якість зображення, його чіткість та прорісованності. В магазинах даний параметр вказують так: приміром, 600х1200 dpi. Крім того, в характеристиках пристрою ви можете зіткнутися з інтерпольованим дозволом - воно відрізняється набагато більшими значеннями. При виборі сканера в першу чергу необхідно звернути увагу саме на оптичне дозвіл.
4
Крім того, якість картинки залежить і від типу матриці. Кращими показниками володіють матриці типу CCD, але в теж час вони є найбільш дорогими. Головна перевага матриці типу CIS - це енергозбереження. Такі пристрої підключаються до мережі через USB порт.
5
Глибина кольору. Даний показник визначає кількість кольорів, яке здатне розпізнати і обробити пристрій. Пам'ятайте про те, що заявлена глибина кольору може відрізнятися від дійсної, так як при скануванні відбувається очистка зображення, щоб зробити картинку чіткіше і чистіше. У характеристиці пристрою має бути присутня позначка True bit - вона показує справжню глибину кольору сканера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yjt3qxsWVo0