Як прикрасити ялинку до Нового року.

Головна героїня новорічного свята - ялинка, яку необхідно красиво і модно нарядити. Виберіть ідею декору і колірну гамму, придбайте або виготовте прикраси, запасіться ялинковими гірляндами і мішурою і починайте творити.
Інструкція
1
Купіть декілька коробок однакових куль одного відтінку. Повісьте їх на гілки, доповнивши бантами такого ж кольору. Зав'яжіть їх на кулях - прямо під петелькой для підвішування - або на гілках ялини. Замість верхівки пов'яжіть крупний бант. Елегантна ялинка вдало впишеться в інтер'єр або прикрасить модну вечірку.
2
Для затишного домашнього свята оформите ялинку у вінтажному стилі. Пошукайте у глибині антресолей забуті коробки з ялинковими іграшками. Повісьте їх на ялинку, доповнивши електричної гірляндою. Обов'язково прикрасьте дерево срібним дощиком і мішурою. Під дерево поставте фігурки Діда Мороза і Снігуроньки або посадіть улюблені дитячі іграшки.
3
Сімейну ялинку доповніть іграшками, які виготовлять самі діти. Займіться творчістю разом з ними. Будиночки, склеєні з картону, паперові ліхтарики і ланцюги, в'язані сніговики - ці милі дрібниці можуть зберігатися не один рік і прикрашати ялинку з покоління в покоління.
4
Застосуйте ще одну ідею спільної творчості, яка може стати відмінною забавою для дітей і дорослих. Купіть аерозольний балончик із золотою фарбою. Зберіть дрібні легкі предмети - зламані іграшки, непарні дитячі туфельки, шишки, заколки та інші непотрібні речі. Застеліть підлогу старої простирадлом і обробіть все знайдене золотим спреєм. Бажано розпорошувати його двічі, тоді на речах не опиниться некрасивих лисин. Просушіть позолочені предмети, прив'яжіть до них декоративні шнурки і розвісьте на гілках. Така гламурна ялинка точно запам'ятається гостям.
5
Незвично виглядає «їстівне» дерево, зробіть його для ласунів. Декоруйте волоськими горіхами, загорнутими в золоту і срібну фольгу, дрібними мандаринами, цукерками в яскравих фантиках, підвішеними на ниточках. Можна виготовити і спеціальні прикраси. Спечіть дрібне печиво у вигляді зірочок і півмісяців, покрийте його кольоровою глазур'ю і цукровими намистинками. В гарячому печиво проколіть отвори, просмикніть в них стрічки і розвісьте на ялинці.
6
Збийте яєчні білки з цукром, застеліть деко вощеного папером і за допомогою кондитерського шприца відсадити на нього кільця і кренделі. Підсушіть меренги в духовці, остудіть і прикрасьте ними ялинку. Дітям і дорослим сподобається ідея обривати смачні іграшки з дерева і тут же з'їдати їх. Не забудьте запасти деяку кількість солодких прикрас про запас - «смачну ялинку» доведеться наряджати кілька разів за вечір.