Як дарувати новорічні подарунки: оригінальні ідеї.

Обрані з любов'ю і увагою презенти треба красиво упакувати і правильно подарувати. Задоволення тих, кому ви їх піднесете, буде повним і щирим. Вручення подарунків може стати справжнім ритуалом, який рідні та близькі запам'ятають надовго.
Інструкція
1
Більше всіх свята і подарунків чекають діти: не обманюйте їх очікувань. Придумайте власний подарунковий ритуал. Наприклад, вночі 31 грудня покладіть заповітні коробки і згортки під ялинку, щоб малюки виявили їх вранці. Єдиний мінус такого способу в тому, що вони неодмінно розбудять батьків, щоб поділитися з ними радістю.
2
Якщо малюк вірить, що подарунки приносить Дід Мороз, попросіть друзів або сусідів підкласти коробку під двері, подзвонити і сховатися. Непогано припорошити подарунок снігом. Дитина відкриє двері в упевненості, що чарівник приходив, але затриматися не зміг.
3
Більш дорослі діти із задоволенням шукають подарунки в різдвяних панчохах або рукавицях: не розчарує їх. Такий спосіб піднесення дарів можна використовувати для всіх домочадців. А якщо подбаєте про те, щоб рукавиці були іменними - це може стати справжнім сімейним ритуалом. Великі речі в такі упаковки не покладеш, зате туди відмінно поміщаються приємні сюрпризи на зразок нових стільникових телефонів або коробочок з ювелірними прикрасами.
4
Для вручення великих коробок і згортків зупиніться на іншому способі. Виберіть Діда Мороза або Снігуроньку - зазвичай на цю роль призначають наймолодшого члена родини. Малюк, вбраний у відповідний костюм, вручатиме подарунки, а одержувачі повинні привітати доброго чарівника і, в свою чергу, подарувати йому якусь дрібницю: шоколадну медаль, півника на паличці або дрібну іграшку.
5
Якщо збираєте будинку друзів на новорічне торжество, подбайте про сюрпризи. Купіть невеликі презенти кшталт комп'ютерних флешок або дисків з улюбленими фільмами. Загорніть їх у золотий папір, обв'яжіть декоративним шнуром і підвісьте на ялинку. Нехай кожен гість вибере собі презент. Загальне захоплення гарантовано.
6
Схожим чином привітайте і колег по роботі. Можете об'єднатися, скласти список, визначити суму, яку витратите на подарунки. Кожен повинен купити один презент для колеги. Подарунки можуть бути іменними або анонімними. Загорніть їх у красиву папір, складіть в мішок або кошик. Нехай кожен учасник свята вибере згорток. Звичайно, без жартівливих презентів такі вечірки не обходяться, зате гарний настрій колективу буде забезпечено.