Як звести татуювання. неодимовий лазер зводить татуювання.

Мода на татуювання серед молоді тримається вже довго. Безліч молодих людей прикрасили своє тіло красивими, на їх погляд, зображеннями. Проте час йде, люди виростають. І ось вже татуювання може стати недоречною, тому що вчорашній молодик став солідним топ-менеджером. Або картинка просто потьмяніла. І її володар соромиться роздягнутися на пляжі. На щастя, татуювання можна видалити. Найправильніше зробити це за допомогою лазера.
Вам знадобиться
  • Від 10 до 20 тисяч рублів, перевірений косметичний салон, хороший фахівець, лазерний апарат, краще не китайський, а виробництва США.
Інструкція
1
Щоб гарантовано і безпечно прибрати татуювання, на шкіру впливають променем лазера. Він проходить всередину і або видаляє поверхневі шари шкіри з фарбою, або руйнує або освітлює що знаходиться в шкірі або під шкірою фарбу. Таким чином татуювання поступово сводітся.Для початку майстер повинен визначити, що з себе представляє тату, яке треба прибрати. Якщо ваша татуювання нанесена дуже неглибоко, і злегка торкнулася лише епідерміс, її можна видалити за допомогою методу лазерної вапоризації. Для неї використовується ербіевий лазер. Він видаляє ділянки епідермісу, при цьому не наводячи до утворення шрамів. Шкіра після операції відновлюється швидко, майже за тиждень.
2
Більше щадний метод видалення тату - селективна фотокавітація. За допомогою цього способу зовнішній шар шкіри не страждає. Татуювання зводять за кілька сеансів, поетапно впливаю лазером на малюнок. Спочатку тату стає блідіше і блідіше. Потім вона повністю зливається з кожей.В залежності від того, який малюнок нанесений на шкіру, яка його яскравість, якість фарби і глибина, видалення займає від 3 тижнів до року. Однак в середньому татуювання зникає за 3-5 сеансів.
3
Лазери для видалення татуювань застосовують різні. Рубіновий потрібен для виведення зелених, синіх і чорних картинок. Зазвичай рубіновим лазером впливають на неглибокі тату, розташовані в епідермісі. Такий лазер підійде і для видалення самопальних татуювань, навіть якщо фарба просочилася в дерму, але не дуже глубоко.Нельзя використовувати такий вид лазера для виведення дуже яскравих тату, фарба яких проникла дуже глибоко. В цьому випадку можуть залишитися рубці, бо рубіновий лазер працює з невисокою швидкістю. Більш швидкий лазер аналогічної дії - олександритовий.
4
Найшвидший і найкращий на сьогодні апарат - неодимовий лазер. Він дуже швидкісний, миттєво проникає в найглибші шари шкіри, не встигаючи торкнутися її цілісність. Цей апарат руйнує тільки барвник, але не шкірний покрив. Мікрочастинки барвника потім виводяться з організму природним шляхом. За допомогою неодимового лазера можна видалити татуювання будь-якого кольору і глибини.
Зверніть увагу
Не намагайтеся звести тату самостійно. При впливі на шкіру марганцівкою, перекисом водню або різними саморобними сумішами з молоком можуть залишитися шрами.
Корисна порада
Вибирайте тільки перевірені салони, щоб не шкодувати про невдалий результаті. Після впливу лазера оберігайте шкіру дії сонячних променів. На ній можуть залишитися пігментні плями.
Якщо татуювання вас не влаштовує, ви можете позбутися її декількома способами. Найкраще звернутися в тату-салон і довірити своє тіло професіоналам. Але існує також кілька «домашніх» варіантів знищення татуювання, але вони великою часткою ймовірності приведуть до утворення шрамів. Найдоступніші з них виконуються за допомогою молока (козячого, коров'ячого, згущеного).
Інструкція
1
Всі вони зводяться до того, що татуювання обколюють, але в залежності від ваших можливостей існує кілька різних способів: Самий цивілізований: використання машинки для нанесення татуювань. Тут підійде як струнна, споруджена кустарним способом, так і професійна. Будьте тверезими! А так же переконайтеся що у вас тиск в нормі, а не підвищено. Якщо є хоч якісь сумніви на цей рахунок - перенесіть процедуру на інший день, коли ви будете абсолютно впевнені у стані свого здоров'я.
2
Для початку підготуйте машинку до роботи. Для цього відрегулюйте частоту ударів, виберіть розмір голки (краще підійде пучок-п'ятірочка) або струни.
3
Приготуйте заздалегідь матеріал, яким збираєтеся обколювати. Змішайте молоко з порошком стрептоциду (можна подрібнити таблетку), залийте в тару (або використовуйте спеціальний пластмасовий ковпачок, застосовуваний для роботи з фарбами).
4
Запасіться ватою, водою в пульверизаторі (придасться для змивання крові і молока) і бинтом.
5
Другим способом є просто введення молока під шкіру в місцях покриття малюнка за допомогою шприца та медичної голки. Візьміть новий шприц і голку (двох кубовий цілком підійде).
6
Приготуйте потрібну вам суміш, залийте її в шприц.
7
Запасіться різними ватними тампонами.
8
Вводите молоко неглибоко під шкіру, малими порціями. Якість процедури багато в чому залежить від частоти уколів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=umsTJv_MEf0
Зверніть увагу
Вас очікує сильне нагноєння місць проколів і всій поверхні татуювання. Можливо, одного разу буде недостатньо для досягнення бажаного результату, тому процес доведеться повторювати кілька разів, як раз чекаючи повного загоєння тканин. У підсумку на місці татуювання ви отримаєте абсолютно не естетичний шрам.