Як назвати магазин посуду.

Деякі господині довго не заглядають в посудні відділи, бо мають вдома все необхідне. Коли з'являється потреба в покупках для кухні, не всі можуть пригадати, де розташований найближчий магазин посуду. Тому його магазину повинно бути незабутнім.
Інструкція
1
Розкажіть, для кого чи для чого призначений магазин. Записуйте ідеї, не піддаючи їх аналізу та критиці. Нічого не викреслюйте, бо широкий вибір варіантів наштовхне на гарні думки. Занесіть в список подібні назви: «Для господині», «Для їжі», «Для сім'ї» і т.д.
2
Опишіть, де знаходиться магазин. Пам'ять людей чіпляється до знайомих місць. У потрібний момент спливуть асоціації, що вказують на місце розташування магазину. Додайте до списку подібні варіанти: «Посуд на розі», «Посуд у світлофора», «Чашки-ложки на Герцена» і т.д.
3
Використовуйте слово «посудний». Додавайте до нього різні слова і фрази з навколишнього життя або того, про що люди мріють. Вийде щось подібне: «Посудний куточок», «Посудна імперія», «Посудний вибір», «Посудний дзвін» і т.д. Навіть не підходящі на перший погляд варіанти розбудять фантазію і допоможуть згенерувати цінні ідеї.
4
Задіюйте фразу «для кухні». Додайте до неї елементи, які відсутні в деяких будинках, щоб спонукати людей прийти в магазин. Записуйте подібні назви: «Краще для кухні», «Помічники для кухні», «Потрібне для кухні», «Нове для кухні» і пр.
5
Сполучайте слова з доповненням «будинок». Смішні варіанти розкріпачать мислення: «Вілкін дім», «Тарелкин дім» і т.д.
6
З'єднайте підготовлені на попередніх кроках варіанти в один список. Перемішайте елементи списку, щоб розсіяти увагу читає. Коли людина бачить однотипні фрази, в голову починає приходити щось подібне. Зараз важливо підштовхнути мозок мислити «в посудній напрямку», але не зациклюватися на чомусь конкретному.
7
Покажіть список різним людям і запитайте, чи є у них нові ідеї. Записуйте без критики все, що сходу пропонують. Іноді хороші варіанти народжуються спонтанно. Аналіз проводите після того, як переконаєтеся, що нічого нового вже не запропонують. Робіть остаточний вибір через декілька днів, щоб відвикнути від запропонованих ідей.