Як привітати чоловіка з днем ??народження. вірші до дня народження чоловіка.

З наближенням дня народження чоловіка жінки починають нервувати. Адже не так вже й легко дивувати коханого з року в рік і влаштовувати сюрпризи, несподівані для нього. Але все ж не варто опускати руки, і кожного разу знов намагатися радувати вашого чоловіка.
Інструкція
1
Пробудити чоловіка оригінально. Ранок дня народження задасть тон усього святкового дня, тому постарайтеся зробити його якомога приємніше. Наприклад, нарядитеся покоївки і зайдіть до сплячого чоловіка з підносом, на якому повинен бути красивий сніданок. Приготуйте його улюблену їжу, але сервірують по-святковому. Не забудьте про ніжному поцілунку, який налаштує вашого чоловіка на романтичний лад.
2
Запросіть його на побачення. Дні народження в колі друзів зазвичай переносяться на вихідні. Якщо ваш чоловік зустрічає день народження в будній день, не залишайте його без уваги. Заздалегідь замовте столик у хорошому ресторані, запросіть коханого на романтичне побачення, згадайте початок ваших відносин. Такий підхід здивує вашого чоловіка і прикрасить його день.
3
Прикрасьте квартиру. Повітряні кулі та святкові розтяжки теж підійдуть, але все ж краще зробити щось від душі. На невеликих листочках паперу напишіть компліменти на адресу чоловіка, побажання на майбутній рік. Або ж розвісьте його фотографії у святкових картонних рамках. Творчий підхід забезпечить максимальний ефект. Цей сюрприз краще підготувати заздалегідь. Розвісити ж по квартирі ваші заготовки постарайтеся пізно вночі або рано вранці.
4
Влаштуйте салют в його честь або ж замовте музикантів під балкон. Звичка дарувати потрібні подарунки позбавляє день народження потрібного настрою на сюрприз. Оголосіть коханому, що до вечора його чекає великий сюрприз, і протягом усього дня постійно натякайте і нагадуйте про це. Увечері розлийте по келихах шампанське, скажіть приємні слова і відведіть чоловіка на балкон. Під ним, за домовленістю заздалегідь, чоловіка вже чекатиме невеличкий оркестр з виконанням пісні Happy birthday to you, або ж людина, що запускає феєрверк у певний час. Ефект несподіванки укупі з романтизмом вчинку не залишить байдужим ні вашого чоловіка, ні ваших сусідів.