Як вибрати гель для нарощування нігтів. Як робити нігті під форму.

Вибір гелів для нарощування нігтів є досить складною справою, адже фірм-виробників таких матеріалів дуже багато; продукція, яку вони випускають, різноманітна за своїми характеристиками. Гелі відрізняються за консистенцією, кольором, особливостям застосування, і майстри, що використовують товари тієї чи іншої фірми, підбирають їх в основному дослідним шляхом. Так як же зробити правильний вибір?
Інструкція
1
Перед тим як зупинитися на який-небудь марці гелів, постарайтеся дізнатися все про найбільш відомих виробниках. Солідні фірми зазвичай мають сайт. Зайдіть та ознайомтесь з інформацією про те, що вони випускають, чи є у них власні лабораторії, як тестують свою продукцію, чи є у кого-небудь з них своя дистриб'юторська мережа в вашому місті. Все це свідчить про солідність виробника і буде гарантією того, що ви не натрапите на «гаражно-підвальну» фірму з сумнівними товарами, а також зможете визначитися, як будете поповнювати свої запаси.
2
Оберіть два-три найбільш привабливих для вас виробника і зверніть увагу на те, чи є у них рекомендації або інструкції по роботі з матеріалами, і зокрема, з гелевими. Так ви отримаєте попереднє уявлення про плюси і мінуси різних гелів.
3
Не забудьте пошукати незалежні відгуки про продукцію цих фірм і нюансах її використання. Можете також розпитати про гелях у майстрів, які роблять манікюр за цією технологією в вашому місті.
4
Краще, якщо ви будете шукати не просто гелі, а гелеві системи, в які вже включено все необхідне для нарощування нігтів, в тому числі, можливо, і ультрафіолетові апарати. Є в продажу спеціальні стартові набори для новачків - такі комплекти часто доповнюються навчальними дисками.
5
При покупці гелю звертайте увагу на те, чи є у нього сертифікат якості.
6
Подумайте, чого саме ви чекаєте від використання гелю, який ефект хочете отримати, чи цікавить вас прозорий або кольорові гелі, який консистенції він повинен бути і як укріпляти. Зверніть увагу на те, що є гелі, застигають під дією УФ-променів, і ті, які тверднуть при нанесенні на них т.зв. каталізатора полімерізаціі.Гелі першої групи не мають запаху, більш рідкі, тому без праці наносяться, а після висихання добре піддаються обробці. Але майте на увазі, що зазвичай виробники таких матеріалів випускають на додаток і лампу, яка створює найбільш оптимальний температурний режим для своїх гелів. Якщо ви будете використовувати іншу лампу, ви ризикуєте не вгадати з потужністю і в результаті отримаєте або липкі, «гумові» нігті, або пересушені - крихкі і потемневшіе.Гелі другої групи витримування під світлом лампи не вимагають. Вони більш густі і в'язкі по консистенції і наносяться зазвичай або пензликом, або прямо з тюбика. Ці гелі складніше в обробці, але і більш міцні.
7
Ви повинні вирішити, як хочете наносити лак: за один раз, за два чи за три. Найбільш економний варіант, який підходить для новачків - гель однофазний. Такий найкраще підходить людям з підвищеною чутливістю шкіри і зі слабкими нігтями. Але якщо вас цікавлять складні фактури і малюнки, для цього більше підійдуть трифазні гелі.
Корисна порада
Професіонали з нарощування нігтів вважають, що найпростіше прислухатися до порад колег і брати перевірені гелі. Але при цьому додають, що якщо ви хочете дійсно стати класним фахівцем, слід спробувати попрацювати з різними матеріалами, щоб відчути різницю і вибрати те, що вам сподобається найбільше.
Красиві нігті завжди привертають увагу і викликають захоплення у оточуючих. У справі нігтьової архітектури не обійтися без спеціальних інструментів і матеріалів. Правильний їх вибір дозволить якісно змоделювати кожен нігтик.
Інструкція
1
При нарощуванні до натурального нігтя приклеюється пластиковий «подовжувач» (тіпс). Після запиливания форми і довжини нігтьова пластина разом з тіпсом перекривається обраним гелем. Затвердіння покриття відбувається під впливом УФ-променів. Після полімеризації готовий ніготь підпилюється і полірується.
2
Найбільш популярні сьогодні гелі марки FSM, BO, ZO, Giorgio, RuNail, Global, Cappachini. Продукція компаній Lady Victory і IRISK вважається більш елітної, що відбивається на її ціні. Гелеві склади бувають одно-, дво- і трифазними. Однофазний склад представлений єдиним препаратом, одночасно забезпечує зчеплення покриття з нігтьової пластиною, формування і міцність структури. У двофазних складах один препарат відповідає за перші дві функції, другий - за третє. У трифазних - три препарати: зчіплюючий, що моделює і надає міцність.
3
Зверніть увагу на в'язкість гелю, від якої залежать його моделюють властивості. Вона повинна бути оптимальною, оскільки при високій щільності можуть виникнути труднощі з формуванням красивого нігтя, а мала в'язкість призведе до розтріскування гелю і потрапляння його на кутикулу.
4
Пам'ятайте, що про неякісне продукті свідчать наявність неприємного різкого запаху, пожовтіння і сильне подразнюючу дію на шкіру. Ці ознаки спостерігаються в недорогих китайських гелях, в яких присутня метакрилова кислота.
5
безкислотним гелі роблять більш щадне дію. Американські та європейські виробники більш вимогливі до екологічності та якості своєї продукції. До її складу, замість дешевої кислоти метакрилової, входять більш дорогі та якісні компоненти, звідси і солідна ціна.
6
Одночасно якісними і недорогими визнані гелі російського виробництва, наприклад NOGTIKA. Ці безкислотні гелі-лаки використовуються не тільки для моделювання нігтів, але і для покриття натуральних. Для швидкої полімеризації вибирайте відповідну ультрафіолетову лампу і гелі від одного виробника.
7
Врахуйте, що всі матеріали, призначені для нарощування нігтів, є алергенами. Алергічна реакція найчастіше проявляється у вигляді свербіння і печіння навколо ложа нігтя. Для більш дорогих складів, як правило, характерна гипоаллергенность (INFINITI, Astonishing). Однак не слід виключати індивідуальну чутливість до окремих речовин. Навіть при використанні дорогого гелю не можна допускати його контакту зі шкірою та кутикулою.
8
Порівняно недавно використовується метод покриття «живим полімером». Власні нігті під таким покриттям, яке «дихає» і сприяє відведенню вологи і продуктів метаболізму, охороняються від стоншування і осушення. За допомогою живого полімеру можна абсолютно непомітно відновити пошкоджений ніготь, оскільки він не твердіше натуральних нігтьових пластин.