Як висушити прищ. підсушити прищ швидко будинку.

Прищі приносять багато неприємних відчуттів переважно молодим людям. Вискакуючи на тій чи іншій частині тіла, вони спотворюють зовнішність і викликають біль, так як шкіра запалюється. Щоб перемогти навала вугрів і скоріше позбутися від них, потрібно підсушити запалену ділянку шкіри.
Інструкція
1
Купіть в аптеці медичний спирт. Якщо вам його з яких-небудь причин не продадуть, то скористайтеся горілкою або самогоном. Змочіть ватяну паличку в спиртовмісної розчині і прикладіть її до прищі на 5-10 хвилин. При наявності великої кількості вугрів краще використовуйте ватяні диски, які просочіть горілкою. Можливо, що з'явиться відчуття печіння, але вам доведеться трохи потерпіти, інакше прищів не підсохне. Обробляйте вугри 2-3 рази на день, можна і трохи частіше.
2
Йод не тільки підсушує прищі, але і прискорює процес їх загоєння. За допомогою ватної палички нанесіть трохи йоду безпосередньо на прищ і потримайте кілька хвилин. Не переживайте, що на шкірі утворюється темна пляма, адже йод досить швидко зникає (частина вбирається, а частина просто змивається). Змащуйте прищі 1-2 рази на день.
3
Візьміть настоянку календули і просочіть їй ватний диск. Прикладіть його до проблемного місця і потримайте близько 15 хвилин. Календула має бактерицидні властивості, а в поєднанні зі спиртом ще й підсушують ефектом. Якщо ви скористаєтеся настоянкою відразу ж, як тільки прищ з'явився, то він пройде буквально за кілька днів.
4
У продажу є спеціальні коректори і крему, які підсушують прищики і сприяють їх швидкому загоєнню. Загляньте в аптеку або в будь-який магазин, в якому продають косметичні засоби. Придбайте будь-яке, яке підійде вам за ціною та якістю. Так як засоби від прищів випускають багато торгові марки, вибрати буває дуже складно, проконсультуйтеся з продавцем, якщо ви самі не можете визначитися.
Корисна порада
Ретельно очищайте шкіру вранці і ввечері, особливо якщо ви користуєтеся тональним кремом. Використовуйте не тільки гелі для вмивання, але й спеціальні тонізуючі лосьйони, які глибоко очищають пори шкіри.