Як завести Ауді в мороз.

Часто буває так, що в самий невідповідний момент машина не заводиться. Це зовсім не означає, що потрібно викликати навантажувач і везти автомобіль в автосервіс. Завести Ауді можна своїми силами. Ніяких труднощів в цьому немає.
Інструкція
1
У Росії суворі погодні умови. Часто вночі бувають сильні морози. Це відбивається на стані вашого автомобіля. Нічого серйозного, але все ж через це можуть замаслилися свічки, після чого вони не видають іскру, і як наслідок з того, що відбувається - автомобіль не заводиться. Не панікуйте. Перше, що потрібно зробити, це відкрити капот і зняти трубки зі свічок. Найімовірніше, ви відразу ж побачите, як масло в прямому сенсі тече. Викриття свічки і витріть там все насухо.
2
Далі вам потрібно витерти свічки до блиску і просушити на вогні, інакше вони зіпсуються, і потрібно буде купувати нові. Як тільки з поставленим завданням ви впораєтеся, приступайте до вичищення зазору, який повинен становити 1-2 міліметра. Далі в тому ж порядку, в якому діставали, вкрутите свічки на місце, і одягніть на них трубки.
3
Якщо ж свічки у вашому автомобілі виявилися не замаслені, то значить, справа в акумуляторі. Швидше за все, він сів і йому потрібна підзарядка. Зніміть клеми і попросіть у кого-небудь проїжджаючого повз зарядитися від його машини. Якщо машин поблизу немає, то попросіть перехожих вас підштовхнути. Так як не вистачає заряду акумулятора, щоб завести машину, то зробіть це вручну. Нехай вашу Ауді підштовхнуть, а ви, попередньо видавивши зчеплення, поверніть ключ в запалюванні і перейдіть на другу передачу, машина заведеться. Тільки не глушите мотор, інакше затихне, і нікуди ви не поїдете.
4
Буває, що акумулятор сів настільки, що вручну завести машину не виходить. Значить, вам доведеться зняти його і віднести в найближчий автосервіс і підзарядити. По-іншому ви ніяк не заведете Ауді.
Зверніть увагу
Коли знімаєте трубки зі свічок, то помітьте їх цифрами 1,2,3,4. Ви будете надягати їх назад, і потрібно це зробити в такому ж порядку, щоб уникнути нових проблем.
Корисна порада
Взимку в сильні морози рекомендується на ніч забирати акумулятор додому. При низькій температурі він розряджається дуже швидко, а вдома в теплі буде повною работоспособності.Еслі ви заряджаєте акумулятор будинку за допомогою переносного пристрою (купується в автосервісі), будьте уважні. При нагріванні дистильованої води великі білі болти може вибити. Тому найкраще їх викрутити, а акумулятор накрити звичайним білим аркушем і придавити книжкою.