Як завести Гетц в мороз.

Якщо ваш Хендай Гетц не заводиться, це, найімовірніше, викликане наступними причинами: або сів акумулятор, або замаслилися свічки. І те, і інше не страшно і легко приводиться в порядок. Можна обійтися своїми силами і не волати до допомоги співробітників автосервісу.
Інструкція
1
Вельми часто ви можете потрапити в таку халепу: потрібно куди-небудь терміново їхати, а автомобіль не заводиться. Викликати відразу ж евакуатор і вести машину в автосервіс зовсім не обов'язково. Не панікуйте. Все не так погано. Ви цілком впораєтеся своїми силами. Для початку спробуйте кілька разів завести машину. Буває, що свічки не видають потрібної іскри і з першого разу запалювання не спрацьовує. Якщо автомобіль намагається завестися, видаючи сильний шум, або ж взагалі ніяк не реагує, то це означає лише одне - ваш акумулятор повністю розряджений.
2
Відкрийте капот і від'єднайте клеми від акумулятора. Подивіться датчик рівня заряду. Якщо кнопка горить, значить, є шанс завести машину. В іншому випадку без підзарядки не обійтися. При сприятливому результаті ви можете спробувати завести стартер вручну. Поставте клеми назад на акумулятор. Попросіть перехожих підштовхнути вашу машину. Після розгону Гетца видавіть зчеплення і перейдіть на другу передачу, при цьому одночасно повертаючи ключ у замку запалювання. Найімовірніше, машина заведеться. Деяку відстань ви успішно подолаєте, але далеко на розрядженому акумуляторі не виїхав. Тому обов'язково Підзарядіть його в найближчому автосервісі.
3
Ви також можете попросити допомоги у проїжджаючих повз машин. Нехай хто-небудь від свого акумулятора підзарядить трохи ваш, буквально дві хвилинки. Цього вистачить, щоб завести машину.
4
У випадку, якщо рівень акумулятора горить зеленим кольором, значить, він заряджений. Швидше за все, причина в іншому. Через сильні морози свічки в Хендай могли замаслилися. Тому машина і не заводиться. Вчините так: зніміть зі свічок трубки, попередньо позначивши їх цифрами один, два, три і чотири, щоб у такому ж порядку надіти їх назад. Викрутивши свічки, їх потрібно добре витерти, після чого просушити на вогні. Потім почистіть їх. Залиште зазор приблизно в два міліметри, не більше. Інакше іскра НЕ БУДЕ діставати. Закрутіть свічки назад і надіньте трубки. Ваш автомобіль без особливих проблем заведеться.
5
Якщо ж і прочищення свічок не допомогла, значить, вони просто-напросто перегоріли. Для цього вам необхідно в найближчому автомагазині купити нові, після чого свої замінити хорошими.
Зверніть увагу
Якщо у вашому Хендай Гетц варто автоматична коробка передач, то не просіть, щоб вас підштовхнули перехожі, не допоможе. Ручну трансмісію завести таким чином можна, а от автомат - ні.
Корисна порада
Якщо автомобіль не заводиться через розрядженого акумулятора, то перш ніж робити які-небудь дії, вимкніть усі в машині: грубку, кондиціонер, музику, ближнє світло, підігрів стекол і сидінь. Навантаження електрики зменшиться. Це дозволить вам швидше впоратися з поставленим завданням.