Як позбутися від жовтого нальоту на язиці.

Наліт на язиці - сигнал про те, що з органами травлення щось не так. Не потрібно намагатися зчищати його кілька разів на день - безглуздо, необхідно вирішувати саме основну проблему. Приділіть зовсім небагато уваги своєму здоров'ю, і тоді все прийде в норму.
Інструкція
1
В ідеалі потрібно сходити на прийом до гастроентеролога, тому якщо ви маєте вільний час, відвідайте фахівця. Після обстеження лікар виявить причину утворення нальоту на язиці і призначить лікування. Але якщо ви не хочете йти в лікарню, спробуйте вирішити її самі. Правда, ніхто не може гарантувати, що вам це вдасться.
2
Дотримуйтеся дієти близько 7 днів - цього часу буде достатньо, щоб зрозуміти, від чого саме у вас наліт на язиці. Їжте тільки відварні продукти, побільше овочів і фруктів, нежирне м'ясо і рибу. Якщо після цього проблема усунеться, значить, ви їли до цього багато неякісних продуктів, які важко перетравлюються. Слідкуйте за своїм раціоном харчування.
3
Якщо наліт на язиці має не тільки жовтуватий відтінок, але ще й відчувається присмак гіркоти, можливо, у вас щось не в порядку з печінкою. Пропийте курс «Алохолу», «Холензіма» або інших гепатопротекторів. Якщо пити препарати вам не можна, купіть расторопшу і приймайте її по чайній ложці три рази на добу до їди. Після нормалізації функцій печінки наліт повинен пройти.
4
Після кожного прийому їжі приймайте травні таблетки, наприклад, «Панкреатин», «Мезим», «Фестал» або аналогічні. Дані препарати не містять будь-яких сильнодіючих речовин, до їх складу входять тільки натуральні ферменти, що полегшують роботу внутрішніх органів, що відповідають за травлення.
5
Зверніться до гастроентеролога, якщо проблема так і залишилася невирішеною. У деяких випадках допомогти можуть тільки спеціальні засоби або навіть оперативне втручання. Наліт на язиці ніколи не з'являється просто так.
Зверніть увагу
Якщо ви весь день пили міцну каву або чай, а ввечері виявили наліт на язиці, це не означає, що у вас є відхилення в роботі органів травлення. Просто почистіть зуби і спостерігайте, через який проміжок часу наліт з'явиться знову. У нормі відкладення на мові можуть виникати приблизно через 6-12 годин після того, як ви почистіть зуби.